همه چیز درباره ما

سبزسازه

خیلی وقت پیش ها زمانی که دانشجو عمران بودیم، همواره آرزو داشتیم تا از دست مفاهیم گنگ، کتابهای بسیار زخیم، ترجمه های اشتباه و اطلاعات کهنه خلاص شویم، منابع خوبی وجود نداشت و یادگیری همه چیز بسیار دشوار و کاملا غیر کاربردی به نظر می رسید، چندین سال پس از فارغ التحصیلی تصمیم گرفتیم یک منبع آموزشی کارآمد، خوشمزه و دوست داشتنی ایجاد کنیم که در آن یادگیری و پیشرفت لذت بخش باشد و کاربران با یادگیری آموزشهای آن نتایج مثبت بگیرند، اینک نتیجه این تلاش سبزسازه نام دارد.

ما در شرکت ایستاسازه قهستان به عنوان یک شرکت فعال در صنعت ساختمان و تنها ناشر فعال دیجیتال برخط و برحامل وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی با شماره واحد 2593 در حوزه مهندسی عمران پروژه آموزش مهندسی خود را با نام تجاری سبزسازه از سال 1391 کلید زدیم و با فعالیت در این زمینه در طی این سالها بیش از 5000 دقیقه ویدئوی آموزشی تخصصی ، ده ها مقاله و آموزش ارزشمند دیگر را ارائه دادیم و همچنین 35 دوره بلند مدت آنلاین و 15 دوره بلند مدت حضوری برگزار کردیم! همراهان عزیزمان به سبزسازه از 100 نمره 92 را می دهند و بسیاری از مهندسین سبزسازه را دوست داشتنی ترین مرجع آموزش مهندسی می دانند . آرمان سبزسازه دوست داشتنی و لذت بخش کردن آموزش و یادگیری در مهندسی عمران می باشد و در راستای تحقق این هدف از هیچ تلاشی دریغ نخواهد داشت تا کشور عزیزمان در سطوح بالای اجرایی و علمی در مهندسی عمران قرار بگیرد و سازه هایی با صلابت بسازیم .

10 راز باحال درباره سبزسازه!

  • ما بعد از خواندن کتاب کتاب باز انجام نوشته گروه 37 سیگنال، دیگر هیچ جلسه کاری جدی نداشتیم!
  • تا امروز بیش از 6176 سفارش محصول در سبزسازه ثبت شده است و دورترین جایی که به آن محصول ارسال کرده ایم، کشور ترکیه بوده است، البته اگر دبی دورتر از ترکیه نباشد!
  • میانگین سنی تیم سبزسازه، 27 سال می باشد.
  • بیش از 45000 نفر در ماه آموزشها و خبرنامه های سبزسازه را در رسانه های اجتماعی مختلف دنبال می کنند. ( شما هم عضو شوید . )
  • ما بیش از 400 ساعت ویدئوی آموزشی داریم که چون خوشمزه نبود، به مرور یا از سایت حذف شد و یا کلا منتشر نشد.
  • ما اولین جلساتمان را در راهروهای دانشگاه برگزار می کردیم، بیش از 10 بار تا امروز مدل کسب و کارمان را تغییر داده ایم و شکست های مختلف را تجربه کرده ایم.
  • امروز هر کس با هر توانایی و در هر سطح با تلاش کافی می توانند در سبزسازه برای خود کسب درآمد کند، کافیست اراده و علاقه کافی داشته باشد. ( می توانید امتحان کنید . )

باید کاربردی و مفید باشد!

ما یک اعتقاد اساسی و مهم داریم که آموزشی که به اندازه کافی کاربردی و مفید نیست و همین فردا نمی توان آن را به پول تبدیل کرد را منتشر نکنیم!
همواره و همیشه تلاشمان این بوده است که اولا شما از دیدن آموزش لذت ببرید و زمان را فراموش کنید و همچنین این آموزش برای شما کاربردی و درآمدزا باشد وگرنه دانشگاه ها برای ارائه آموزشهای غیرکاربردی و غیرمفید وجود دارند.