قانون کپی رایت و حمایت از حقوق مولفان و ناشران

حمایت گروه صنعتی سبزسازه از حقوق ناشرین

گروه صنعتی سبزسازه از ابتدای فعالیت، تلاش داشته است تا با ارائه مقالات رایگان، کتاب‌های الکترونیکی و دوره‌های آموزشی، پیشرو در ارتقای سطح علمی مهندسی عمران در ایران باشد.

برای نیل به این هدف، همیشه در تلاش بوده‌ایم از بهترین متخصصان بازار کار ایران و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر در تهیه محتوا کمک بگیریم تا محتوای تولیدی کاملا بکر و بدون کپی برداری از منابعی باشد که استفاده از آن غیر مجاز است، همچنین در صورت استفاده منابع مجاز، آن را در بخش منابع معرفی کرده ایم. 

همچنین برای اطمینان از اصالت مطالب تولیدی، هم در مراحل تولید و هم در مرحله انتشار، نظارت علمی توسط تیم سبزسازه انجام می پذیرد. نام و رزومه ناظرین، نویسندگان و مدرسین در صفحه درباره ما موجود است.

گروه سبزسازه از سال 1391 شروع به فعالیت نموده است و از سال 1395 نیز ناشر دیجیتال با مجوز از وزارت ارشاد بوده است و تاکنون با ناقضان حقوق نویسنده و ناشر، از طریق دستگاه قضایی کشور برخورد جدی داشته است.

ارسال گزارش نقض قانون کپی رایت

با وجود تلاش تیم سبزسازه در حفظ حقوق ناشرین، به دلیل عدم دسترسی ناظرین محتوا به کلیه محتواهای مورد استفاده نویسندگان و مدرسین، ممکن است در یک محتوا نقض کپی رایت صورت گیرد.

لذا اگر فکر می کنید هر کدام از محتواهایی که در وب سایت سبزسازه ارسال شده است، حق کپی رایت را نقض می کند، می توانید از طریق ایمیل زیر، به همراه کلیه اطلاعات و مدارک مربوطه آن مورد را به ما اطلاع دهید:

info@sabzsaze.com

حتی اگر مشاهده کردید که از محتوای دیگران در سایت کپی برداری شده است و متعلق به شما نبود، باز هم می‌توانید آن را گزارش دهید و سبزسازه حتما در قالب هدایایی از شما قدردانی خواهد کرد.

دستورالعمل نحوه گزارش حق کپی رایت

  1. ارسال گواهی حق نشر منبع ذکر شده و تصویر شناسنامه اثر
  2. ارسال تصویر منبع گزارش شده و مقایسه دقیق با بخشی از سایت سبزسازه که نقض کپی رایت صورت گرفته است و ذکر دلایل لازم برای اثبات ادعا
  3. اطلاعات تماس کافی برای ارتباط سبزسازه با طرف شاکی، مانند آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل. 

 

سبزسازه به حق نشر شخص ثالث احترام می‌گذارد و سیاست ما این است که به کلیه گزارش های مربوط به نقض حق کپی رایت پاسخ دهیم.

پس از دریافت گزارش حق کپی رایت، در صورت بررسی و تایید ادعای انجام شده، سبزسازه با هماهنگی ارسال کننده گزارش و طبق قوانین کپی رایت، اقدام لازم جهت اصلاح یا حذف مطلب مورد نظر و برخورد لازم با فرد یا افراد خاطی در این مساله را انجام خواهد داد.

 

با احترام

گروه صنعتی سبزسازه

question