پرسشهای متداول

پرسش خود را در بین سوالات متداول این صفحه جستجو کرده و پاسخ آن را دریافت کنید. پاسخ 95% سوالات در همین صفحه داده شده است و شما نیازی به تماس تلفنی یا تلگرامی نخواهید داشت.

تنها اگر سوال موردنظرتان در این صفحه پاسخ داده نشده بود، تیم پشتیبانی از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 الی 14 و پنجشنبه ها از ساعت 7 الی 12 به جز روزهای تعطیل، با شماره تماس 09336474385 و ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود. لذا اگر در غیر از این بازه پیام ارسال کردید، لطفا صبوری کرده تا دوستان در روز کاری بعد و در اسرع وقت مشکلتان را برطرف نمایند.

برای پیدا کردن مطالب مورد نظر خود از تصویر زیر کمک بگیرید.

سرچ داخلی سایت

 

سوالتان چیست؟!

سوالات متداول عضویت و ورود به سایت

چگونه میتوانم در سایت عضو شوم و پنل کاربری مخصوص به خود را داشته باشم؟

حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.

برای عضویت در سایت میتوانید از گوشه سمت چپ بالای صفحه بر روی گزینه “ورود و عضویت” بزنید. در صفحه ای که باز میشود گزینه عضویت را انتخاب کرده و سپس آدرس ایمیل و شماره موبایلتان را وارد کنید. کد تاییدیه برایتان پیامک و ایمیل میشود که بایستی آن را وارد نموده تا عضویت برایتان فعال شود. (ابتدا کدی که پیامک میشود را وارد و تایید نمایید، در بعضی موارد ایمیل حاوی کد تاییدیه به spam/هرزنامه ایمیلتان میرود، در صورتی که در inbox/صندوق ورودی ایمیلتان پیامی دریافت نکردید حتما spam را چک نمایید.)

شرایط دریافت عضویت ویژه چیست و چگونه میتوانم آن را فعال نمایم؟
با پرداخت حق عضویت ویژه به صورت ماهانه (مبلغ 80000 تومان برای یک ماه)، شما در ماه امکان حداکثر 10 دانلود رایگان و روزانه حداکثر 3 دانلود را خواهید داشت. در حال حاضر به علت یکسری محدودیتهای خاص امکان افزایش تعداد دانلود های ماهانه وجود ندارد و امیدواریم در آینده بتوانیم این تعداد را افزایش دهیم. برای دریافت عضویت ویژه بایستی پس از ورود به پنل کاربری از منوی سمت راست، گزینه دریافت عضویت ویژه را انتخاب کرده و با پرداخت هزینه اشتراک ماهانه عضویت ویژه خود را فعال نمایید.
در قسمت تکمیل حساب کاربری برای من، 100 درصد را نشان نمیدهد و با اینکه همه اطلاعات را وارد کرده ام، درصد آن 80-90% است. علت چیست؟

حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.در قسمت مشخصات کاربری، قسمت ایمیل و شماره موبایل دقت کنید که بایستی بعد از وارد کردن ادرس ایمیل و شماره تماس، گزینه فعالسازی را زده باشید و تیک آن سبزرنگ شده باشد.برای دیدن لینکهای دوره ها و دانلود آن، حتما شماره تماس تایید شده باشد(نیازی به تکمیل 100% نیست).

در قسمت تکمیل اطلاعات، شماره تماسم را وارد کرده ام ولی برایم کد فعالسازی پیامک نمیشود. چه باید بکنم؟
گاهی مخابرات، شماره های مربوط به سامانه پیامک ها را به صورت خود به خود بلاک میکند و ما مجدد بایستی فعال کنیم. در صورتی که برایتان پیامک فعالسازی ارسال نشده است، به پشتیبانی اطلاع دهید تا این موضوع را بررسی کرده و مشکل را برطرف نمایند.
در پنل کاربری چگونه میتوانم محتوای دانلود شده و دوره هایی را که تهیه میکنم را ببینم؟
حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.
در منوی سمت راست پنل کاربری از قسمت ” دانلودهای من” میتوانید تمامی دانلودهای خود راملاحظه کنید. لازم به ذکر است در صورتیکه که جدا از مقالات و ایبوک ها و محتوای دانلودی سایت، بخواهید لینکهای دانلودی دوره های آموزشی خریداری شده را نیز در این قسمت داشته باشید بایستی قبل از خرید دوره مورد نظر ابتدا وارد پنل کاربری خود شده و سپس اقدام به خرید نمایید تا لینکهای دانلودی دوره ها را در پنل کاربری خود نیز داشته باشید. در صورتی که لینک ها وجود ندارد، یک عکس از قسمت مشخصات کاربری به ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه ارسال کنید تا برایتان به صورت دستی فعال گردد.
چگونه میتوانم حساب کاربری خود را شارژ نمایم؟
برای شارژ حساب کاربری بایستی پس از ورود به پنل کاربری از منوی سمت راست، گزینه ” شارژ کیف پول ” را انتخاب و مبلغ مورد نظر را به تومان وارد کرده و اقدام به پرداخت هزینه شارژ نمایید.
برای ارسال سوال به پشتیبانی سایت چگونه باید اقدام کنم؟
برای ارسال هر گونه سوال به پشتیبانی سایت میتوانید پس از ورود به پنل کاربری از منوی سمت راست ، گزینه ” پشتیبانی ” را انتخاب کرده و بر روی گزینه درخواست جدید کلیک نمایید و سوال مورد نظر خود را از این طریق ارسال نمایید تا تیم پشتیبانی در ساعات اداری به سوالات شما پاسخ دهند.
بنده هزینه عضویت ویژه را پرداخت کرده ام ولی متاسفانه برایم فعال نشده است. چیکار باید بکنم؟
متاسفانه گاهی به صورت سیستمی این مشکل پیش می آید، لطفا آدرس ایمیل و 4 رقم آخر کارتی که با آن پرداختتان را انجام داده اید، به ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه ارسال کنید تا برایتان به صورت دستی فعال گردد.

مشخصات کاربری ام صد درصد شده اما لینک ها در قسمت دانلودهای من وجود ندارد، چه باید بکنم؟

حتما قسمت محصولات دانلودی را چک کنید، محتوای دانلودی برای مقاله ها و ایبوک هاست. در صورتی که باز هم لینک وجود ندارد ایمیل فعال شده در قسمت مشخصات کاربری، شماره تماس و نام دوره ی خریداری شده را برای ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه ارسال کنید تا برایتان به صورت دستی فعال گردد. (در صورت امکان عکس قسمت مشخصات کاربری را ارسال کنید.)

سوالات متداول خرید دوره های آموزشی

چگونه میتوانم دوره آموزشی مورد نظرم را تهیه کنم؟
برای تهیه هر کدام از دوره های آموزشی ابتدا وارد پنل کاربری خود شده، .حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید. سپس هر دوره ای که مدنظرتان هست را انتخاب کرده و اطلاعات بیشتر را بزنید تا صفحه اطلاعات مربوط به هر دوره برایتان باز شده و امکان مشاهده مشخصات دوره شامل سرفصلها، تعداد ساعات، اساتید دوره و نمونه هایی از آموزش و … را داشته باشید. سپس دریافت کامل آموزش را انتخاب کنید و وارد سبد خرید شوید.جهت هرگونه مشکل می توانید با پشتیبانی 09336474385 ارتباط بگیرید.
با خرید یک دوره آموزشی برایم این دوره ارسال میشود یا به صورت دانلودی خواهد بود؟ آیا گروه پشتیبانی دارد؟
دوره های سبزسازه به 2 شکل قابل ارسال است:
1.فقط دانلودی (تمام دوره ها)
2.فقط پستی (تور محاسبات + بانک سوالات نظارت و اجرا)
3.در حالت ارسال پستی، باز هم لینک دانلود به پنل کاربری شما ارسال می شود(جز کتاب تحلیل و بانک سوالات نظارت و اجرا ).
تورهای سبزسازه به مدت محدودی گروه پشتیبانی دارند اما تک دوره ها پشتیبانی علمی ندارند.
دوره های آموزشی را روی چند سیستم میتوان مشاهده کرد؟
دوره های آموزشی که قفل دار هستند را تنها بر روی یک سیستم ویندوز میتوان مشاهده کرد و امکان ارائه لایسنس اضافه در حال حاضر مقدور نمیباشد. لازم به ذکر است دوره های آموزشی قفل دار محدودیت کپی کردن ندارند، ولی محدودیت فعالسازی دارند که بایستی فقط روی یک سیستم فعال شود.
دستگاه من CD-ROM ندارد یا خراب میباشد، آموزش ها را میتوانید با فلش برایم ارسال کنید؟
بله، در صورتی که تمایل داشته باشید میتوانید هنگام ثبت سفارش گزینه ارسال با فلش را بزنید تا برایتان با فلش ارسال گردد که در این صورت هزینه فلش به مبلغ دوره اضافه خواهد شد. در صورتیکه نمیخواهید هزینه جداگانه پرداخت نمایید میتوانید اموزشها را یا به صورت دانلودی تهیه نمایید یا به صورت دی وی دی دریافت کرده و در یک سیستم دیگر کپی کنید. سپس محتوای اموزشی را با استفاده از فلش خود به داخل لپ تاپ یا سیستم شخصی خود انتقال دهید. باید توجه داشته باشید که محتوای اموزشی قفل دار محدودیت کپی کردن ندارند ولی فقط بایستی روی سیستمی که میخواهید تا انتها با آن کار کنید آموزشها را فعال نمایید.جهت راهنمایی بیشتر می توانید با پشتیبانی سبزسازه در ارتباط باشید.
چگونه میتوانم از شرایط تخفیف خرید گروهی استفاده کنم؟
شرایط خرید گروهی را از می توانید از پشتیبانی سبزسازه دریافت کنید. شماره تماس: 05632017001 – 09336474385
در هنگام ثبت سفارش در صفحه مربوط به وارد کردن اطلاعات پستی، کد پستی را به درستی وارد کرده ام اما باز هم خطا میدهد، چه باید بکنم؟

برای رفع این مشکل ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و در پنل کاربری مشخصات خود را تکمیل نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.

در هنگام خرید به صورت دانلودی، در صفحه ثبت سفارش باز هم از من اطلاعات مربوط به استان و شهرستان و … را میخواهد ولی لیست آنها را نشان نمیدهد. چه باید بکنم؟

متاسفانه گاهی در سایت همچین باگی به وجود می آید که برای رفع این مشکل ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و در پنل کاربری آدرس خود را تکمیل نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.

در هنگام ثبت سفارش در سایت، همه اطلاعات مربوط به مشخصات و آدرس پستی و … را وارد کرده ام ولی برایم پیغام خطا ” لطفا شرایط و ضوابط را برای ادامه سفارش خود مطالعه و قبول کنید” را نشان میدهد.، ولی همچین موردی را در صفحه نمیبینم!
در انتهای صفحه تیک مربوط به گزینه “I’ve read and accept the terms & conditions * ” را بزنید.
چگونه میتوانم پرداخت را از حساب کاربری انجام دهم؟
برای پرداخت از حساب کاربری بایستی حساب کاربریتان به اندازه مبلغ دوره موردنظر موجودی داشته باشد. اگر قیمت محصول مورد نظر، بیشتر از موجودی حساب کاربری شماست کافی است حساب کاربری خود را به مبلغ مورد نظر افزایش داده و سپس در هنگام خرید، در صفحه مربوط به پرداخت، گزینه “پرداخت از حساب کاربری” را انتخاب نمایید تا از حساب کاربریتان کسر شود.
پرداختم ناموفق بود ولی مبلغ از حسابم کسر شد، چه باید بکنم؟

در صورت پرداخت و تراکنش ناموفق، ابتدا 48 ساعت صبر نموده تا هزینه به کارت شما برگردد و سپس مجدد تلاش کنید. در صورت عدم بازگشت مبلغ با پشتیبانی پنل کاربری سبزسازه ارتباط بگیرید تا در اسرع وقت پیگیری و مشکلتان برطرف گردد. حتما 4 شماره کارت آخر خود به همراه ایمیل را برای پشتیبانی بفرستید.

هزینه دوره را پرداخت کرده ام ولی در صفحه سایت موردی مبنی بر ثبت سفارشم نشان داده نشد. از کجا متوجه شوم که سفارشم ثبت شده یا خیر؟
در صورتی که پرداختتان موفق بوده و سفارشتان ثبت سیستم شود، برایتان ایمیل ثبت سفارش و فاکتور آن ایمیل میشود.
به صورت قسطی خرید کرده ام اما لینک های دانلودی برایم ارسال نشده است. چه باید بکنم؟

در صورتی که 2 قسطی خرید کرده باشید لینک ها، پس از ثبت سفارش به پنل کاربریتان ارسال خواهند شد.حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.

بنده از سایت خرید پستی کردم اما هنوز سفارشم به دستم نرسیده است. علت چیست؟
بعد از ثبت سفارش در ایام غیر از جشنواره های فروش حدود 4 تا 6 روز کاری طول میکشد تا بسته به دست شما برسه اگر از این مدت گذشته و بسته هنوز به دست شما نرسیده است، لطفا به پشتیبانی تلگرام سبزسازه @sabzsupport ایمیل یا شماره سفارش خود را جهت دریافت کد رهگیری پستی ارسال بفرمایید. لازم به ذکر است که در ایام فروش ویژه به علت افزایش حجم سفارشات، معمولا ارسال پستی سفارشات با تاخیر و برحسب اولویت تاریخ ثبت و خرید صورت میگیرد. از اینکه در این مورد صبوری می کنید از شما بسیار سپاسگزاریم.
دوره رو ثبت و تهیه کردم اما سریال فعالسازی ندارم، چطور فیلم ها رو فعال کنم؟
سریال 16 رقمی فعالسازی بلافاصله بعد از ثبت سفارش به ایمیل شما ارسال می شود، همچنین بالای جدول دانلود در پنل کاربری قرار می گیرد.

سوالات متداول خرید مقالات و ایبوک ها

مقاله ای را خریداری و هزینه آن را پرداخت کرده ام، اما به ایمیلم ارسال نشده است. چه باید بکنم؟
لینک های دانلود به پنل کاربری شما ارسال می شوند. ترجیحا قبل از خرید وارد پنل کاربری خود شده و سپس اقدام به خرید کنید. حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید.
مقاله ای را خریداری کرده ام، اما دانلود نشده و پیغام خطای 404 را میدهد. چه باید بکنم؟
لطفا آدرس ایمیلتان را که با آن خریدتان را انجام داده اید به ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه ارسال کنید تا مجدد برایتان لینک دانلود ارسال گردد.
مقاله ای را خریداری کرده ام اما نمیتوانم آن را دانلود کنم. علت چیست؟
به یکی از سه دلیل زیر شما با مشکل دانلود لینک مواجه شده اید:
1. لینک دستکاری شده باشد مثلا لینک را کپی کرده اید و بخشی از لینک کپی شده است و یا با دستگاهی غیر از دستگاهی که با آن داخل پنل کاربری هستید، قصد دانلود دارید.
2. تاریخ انقضا لینک گذشته باشد ( برای زمانی که شما بصورت مهمان لینک دانلود را مستقیم می خرید و لینک به ایمیل شما ارسال می شود.)
3. استفاده از فیلترشکن یا vpn در حین استفاده از سایت، که در این صورت باید فیلترشکن را خاموش کنید، از اکانت خود از طریق پنل کاربری خارج شوید و مجدد وارد شوید.

سوالات متداول خرید اقساطی

چه دوره هایی را میتوانم به صورت اقساطی خرید نمایم؟
شما می توانید تمام قوانین مربوط به خرید اقساطی را در این صفحه مشاهده کنید.
شرایط و نحوه خرید اقساطی چگونه است؟
شرایط خرید اقساطی را میتوانید از اینجا (راهنمای خرید اقساطی) ملاحظه نمایید. در صورتی که در خرید اقساطی مشکل دارید با شماره 05632017001 و 09336474385 تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره فعالسازی و استفاده از محتوای آموزش ها

در قسمت دانلودهای من روی لینک های دانلود کلیک می کنم اما دانلود نمی شود علت چیست؟
ابتدا در بخش مشخصات کاربری بررسی نمایید که تیک سبز رنگ فعالسازی در کنار شماره همراه زده شده باشد.سپس اگر باز هم مشکل وجود داشت باید مرورگر خود را تغییر داده با یک مرورگر دیگر (ترجیحا موزیلا فایرفاکس) وارد پنل کاربری خود شوید.(برای مثال اگر با گوگل کروم وارد پنل کاربری شده اید اینبار با مرورگر موزیلا فایرفاکس وارد پنل شوید و اقدام به دانلود لینک های آموزش نمایید.) حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید. علت اینکه در گوگل کروم یا فایرفاکس دچار مشکل هستید این است که اینترنت دانلود منیجر روی سیستم شما نصب است اما در اکستنشن های کروم یا فایرفاکس فعال نیست و همین باعث مشکل برای شما شده است.از قسمت اکستنشن ها و فعالسازی آن می توانید بدون مشکل دانلود کنید. ( راهنما )
دوره اموزشی را خریداری کردم چگونه میتوانم از آن استفاده کنم؟
حتما ویدئوی راهنمای پنل کاربری را مشاهده کنید. به بخش دانلودهای من در پنل کاربری مراجعه کنید و مطابق فایل راهنمای فعالسازی ویدئوها عمل کرده تا برایتان باز شده و نمایش داده شود.
دوره آموزشی را خریداری کرده ام، ولی ویدئوهای آن با نرم افزار KMPLAYER باز نمیشود و پیغام خطا میدهد. علت چیست؟
اکثر دوره های آموزشی قفل دار هستند و بایستی مطابق فایل راهنمای فعالسازی ویدئوها، نرم افزار پلیر مخصوص را نصب نمایید تا برایتان باز شده و نمایش داده شود.
محصول آموزشی تهیه کرده ام، ولی برای نصب از من کد فعالسازی میخواهد. چه باید بکنم؟
فاکتور خرید و کد فعالسازی به آدرس ایمیلتان ارسال شده همچنین در پنل کاربری بالای جدول دانلود هم قرار گرفته است. در صورتی عدم مشاهده ، با پشتیبانی تماس گرفته تا برایتان مجددا ارسال نمایند.
در هنگام اجرای پلیر با خطای can not RegisterDeltaNative مواجه میشوم،راهکار چیست؟
  1. سیستم رو ریست کنید و مجدد اجرا کنید اگر رفع نشد نسخه دیگر پلیر را نصب کنید
  2. چک کردن آنتی ویروس
در هنگام فعالسازی نرم افزار با ارور 1132 مواجه شدم علت چیست؟
اینترنت سیستم بررسی شود. موقع دیدن فیلمها به اینترنت نیاز است. اگر فیلتر شکن شما باز هست به صورت کامل فیلتر شکن را ببندید.تنظیمات proxy سیستم رو چک کنید و در صورت فعال بودن آن را غیرفعال کنید.اینترنت رو عوض کنید(با اینترنت همراه چک کنید).
در هنگام فعالسازی نرم افزار با ارور پیش نیاز برنامه پیدا نشد؛ مواجه شدم علت چیست؟
اگر با این خطا مواجه شدید مسیر پلیر را در لیست استثنا آنتی ویروس قرار دهید و مجدد نرم افزار را نصب کنید.
با خطای -2 مواجه میشوم علت آن چیست؟
آیا این امکان هست که با گذاشتن دی وی دی در لپ تاپ آموزشها را بتوانم ببینم؟
خیر باید حتما محتوای آموزش را از روی دی وی دی بر روی سیستم در یک فولدر جدید با نام انگلیسی کپی کرده سپس آموزش را اجرا و فعالسازی کنید.
pdf های آموزش مباحث در دوره آموزشی آزمون محاسبات در کدام قسمت آموزش قرار دارد؟

– اگر به صورت دانلودی این دوره را تهیه کرده اید، فایل های pdf در لینک دانلودی فایل جانبی قرار گرفته است.

– اگر به صورت تک مبحث با دی وی دی خریده اید پی دی اف ها در فولدری به اسم فایل جانبی قرار دارد. برای دسترسی به این فایل روی دی وی دی آموزش کلیک راست کرده و open را بزنید، فولدر فایل جانبی در کنار فولدرهای دیگر قرار گرفته است.

– اگر تور جامع را خریده اید، کلیه فایل های پی دی اف در دی وی دی به نام تور تخصصی آموزش آزمون محاسبات نظام مهندسی قرار گرفته

 در هنگام فعالسازی نرم افزار نصب با پیغام invalid screen رو به رو شدم برای رفع مشکل باید چه کاری انجام بدم؟

این اخطار زمانی می آید که:

-تم شیشه ای فعال نیست

– کارت گرافیک نصب نیست یا به درستی نصب نشده.

بعد از نصب کارت گرافیک طبق لینک زیر تم شیشه ای فعال کنید.

راهنمای فعالسازی تم شیشه ای

چگونه با استفاده از کابل USB تلفن همراه، اینترنت موبایلم را به سیستم کامپیوتر متصل کنم؟
در لینک زیر نحوه اتصال اینترنت موبایل به سیستم کامپیوتری با استفاده از کابل USB توضیح داده شده است.
نحوه اتصال اینترنت موبایل به سیستم کامپیوتری با استفاده از کابل USB

در هنگام نصب نرم افزار ارور خاصی به من می دهد، برای رفع مشکل آن چه بکنم؟

– چک کردن آنتی ویروس (آنتی ویروس نصب و فعال است؟ اگر بله باید نرم افزار در لیست استثناهای آنتی ویروس قرار دهید این مورد شامل ویندوز دیفندر هم میشود.)
– نصب بودن آخرین بروزرسانی درایور کارت گرافیک
– چک کردن نام فارسی فایل یا پوشه (فایل ها در پوشه با نام فارسی نباشد و به عبارتی ر مسیری که آموزش ها قرار داده شده هیچ پوشه ای نام فارسی نباید داشته باشد و حتما از نام انگلیسی برای نام گذاری پوشه ها استفاده شود در غیر اینصورت زمان نصب، نرم افزار ارور خواهد داد.
– فایل فیلم اگر از روی DVD اجرا می شود روی هارد سیستم کپی شود.
– فایروال چک شود که فعال است یا خیر.
– بررسی شود که همه پیش نیازها نصب شده باشد.

ابتدا راهنمای رفع مشکلات احتمالی را از داخل پنل کاربری خود چک کنید، در صورتی که باز هم مشکل وجود دارد، عکس از ارور را برای ارسال درخواست پشتیبانی سبزسازه ارسال کنید.

 

سوالات متداول مربوط به هر دوره در پایین صفحه همان دوره بصورت کامل شرح داده شده است.

 

 

question