صفحه اصلی  »  پروانه محاسبات نظام مهندسی  »  بررسی 10 روش قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی

بررسی 10 روش قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی

حتما شما هم شنیده اید که قبولی در آزمون محاسبات بسیار سخت است و هر ساله تعداد کمی از داوطلبین آزمون محاسبات موفق به دریافت مدرک پایه 3 آزمون محاسبات می شوند اما روش قبولی در آزمون محاسبات عمران چیست؟ آیا قبول شدگان آزمون محاسبات تنها از شیوه مدیریت زمان آزمون برای قبولی در آزمون استفاده کرده اند؟

من مائده عقابی هستم طراح تور جامع آزمون محاسبات سبزسازه، در این ویدئو قصد دارم شما رو با 10 سکوی پرتاب آشنا کنم که برای قبولی در آزمون محاسبات اردیبهشت 1400 بدون شک به آن نیاز پیدا می کنید.

⌛ آخرین به روز رسانی: 28 فروردین 1400

📕 تغییرات به روز رسانی: آپدیت براساس آزمون اردیبهشت 1400

 

روش قبولی در آزمون محاسبات عمران

از آن دسته از داوطلبین آزمون محاسبات که می خواهند بدون تلاش و وقت گذاشتن در آزمون محاسبات نظام مهندسی قبول شوند، خواهش می کنم اصلا به این ویدئو توجه نکنند چرا که این ویدئو مخصوص این دسته از افراد نیست. من امروز قصد دارم به کسانی کمک کنم که می خواهند برای اولین بار بدون آزمون و خطاهای متعدد و بدون گذراندن دوره های طولانی در آزمون محاسبات قبول شوند، افرادی که برای وقت خودشان ارزش قائلند و هدف نهایی آنها این است که تنها با یک بار آزمون دادن قبول شوند. نه اینکه چندین بار در آزمون ها شرکت کنند تا بالاخره در یکی از آزمون ها قبول شوند.

 

روش های قبولی در آزمون محاسبات

 

این 10 سکوی پرتاب قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی از کجا آمده است؟

ما این 10 مورد را به این صورت مشخص کردیم؛ یکی از دغدغه های من این بود که دقیقا داوطلبان آزمون محاسبات به دنبال چه هستند؟ و چه نیازی دارند؟

قبل از هر چیزی چون من خودم تجربه آزمون را داشتم فکر می کردم اطلاع خود من به تنهایی کافی است بنابراین یک سری حدسیاتی را یاداشت کردم اما کم کم که مطالعه کردم و پیش رفتم به این نتیجه رسیدم که باید مصاحبه های متعددی را انجام دهم برای همین به شخصه با بیش از 100 نفر از داوطلبان آزمون محاسبات تماس گرفتم و مصاحبه کردم. من پای درد و دل افراد نشستم و دغدغه هایشان را یاداشت کردم و بعد از آن با افرادی صحبت کردم که در آزمون محاسبات موفق شدند و جالب است که بدانید، در این بین به یک نقطه عطف رسیدم اما آن نقطه عطف چه بود؟ دقیقا افرادی که موفق شده بودند از یک سری مسیر های مشخص پیروی کرده بودند و دقیقا افرادی که داوطلب آزمون محاسبات بودند دغدغه هایشان همین موارد بود یعنی همه می دانند که راه درست چیست اما خب اینکه یک نفر بتواند آن راه درست را طراحی کند خیلی مهم است.

من این 10 تا سکوی پرتاب را به کمک، شما که داوطلبان آزمون محاسبات هستید طرح ریزی کردم، یعنی ماحصل تمام تماس های تلفنی متعدد در نهایت یک پک فوق العاده عالی به اسم تور جامع آزمون محاسبات شد که 10 مورد خیلی ضروری و حیاتی دارد.

 

  1. مشاوره دائمی برای آزمون محاسبات

بزرگ ترین دغدغه داوطلبان آزمون محاسبات مشاوره گرفتن است. طی تماس هایی که با اکثر افراد داشتم اولین دغدغه ای که مطرح می کردند این بود که شناور و تنها هستند و هیچ ملاک و معیاری برای تصمیم گیری ندارند. همین الان خلاصه تماس ها و یاداشت هایم را دیدم که بسیاری از افراد به من گفته بودند؛ فردی باید باشد که ما را پیگیری کند اما چرا؟

همه ما قطعا در زندگی شخصی و کاری خود مشغله و دغدغه های زیادی داریم که نمی توانیم خیلی بر روی بحث آزمون محاسبات تمرکز کنیم. اکثر داوطلبین آزمون محاسبات هم همین مشکل را داشتند و بیان می کردند به فردی نیاز داریم که مطالعه و عملکردمان را بررسی کند و البته که اشتباهاتمان را به ما گوش زد کند و ما را دوباره به مسیر درست هدایت کند و مهمتر از همه ما به یک مشاور نیاز داریم که بتواند به ما بگوید، دقیقا جمع بندی ما به چه صورتی باشد؟ آزمون های آزمایشی را به چه نحوی شرکت کنیم؟ چگونه استرسمان را کنترل کنیم؟ چگونه سرعتمان را سرجلسه آزمون افزایش دهیم؟ چگونه دقتمان را تقویت کنیم؟

همه اینها دغدغه هایی هست که تنها با حضور یک مشاور دائمی حل می شود برای رفع این مشکل من اول با یکی از همکاران عزیزم که سابقه بسیار زیادی در این زمینه دارند مشورت کردم و ایشان را به این پروژه بزرگ دعوت کردم، خانم مهندس حیدری به عنوان اولین مشاور آزمون محاسبات ما انتخاب شدند اما رفته رفته با استقبال خوبی که داشتید از تور آزمون محاسبات ما دو تا مشاور آزمون محاسبات را برای شما در نظر گرفتیم هر دوی این عزیزان سابقه بسیار طولانی دارند و با داوطلبان زیادی در بحث آزمون محاسبات در ارتباط بودند که باعث می شود تجربه بسیار فوق العاده ای در این زمینه داشته باشند.

 

مشاوره دائمی برای آزمون محاسبات

 

مشاور آزمون محاسبات شما دقیقا چکار می‌کند؟

 • برقراری اولین تماس مشاوره ای برای دادن برنامه مطالعاتی شخصی شما

مشاور شما در اولین تماسی که با شما می گیرد یک سری اطلاعات از شما میپرسد تا بتواند وضعیت فعلی شما را شناسایی کند سپس مطابق با شرایط شخص شما یک برنامه مطالعاتی به شما می‌دهد.

 • پیگیری میزان مطالعه و عملکرد در تماس های مشاوره ای بعدی

به محض اینکه شما مطالعه را شروع می کنید طی بازه های زمانی مشخصی مشاور با شما تماس می گیرد و میزان مطالعه و عملکرد شما را پیگیری می‌کند.

 • صدور نمودار پیشرفت

اگر خیلی عملکرد خوبی داشته باشید یک سری نمودار های پیشرفتی هم توسط مشاور شما به شما داده می شود که در آن توصیه های بسیار کاربردی برای بهبود عملکردتان داده می شود.

 • آزمون های مرحله ای

مشاور شما بعد از اینکه در تماس های تلفنی فهمید به سطح خوبی رسیده اید یک سری آزمون های کوتاه و مرحله ای به شما پیشنهاد می دهد که کم کم به کمک آنها با شیوه های تست زنی آشنا شوید و بتوانید آزمون 60 سوالی نظام مهندسی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 • دریافت فایل های مشاوره ای (حاصل تجربیات شرکت کنندگان موفق)

علاوه بر این تماس های مشاوره ای که همه آنها 150 دقیقه می شوند شما یک سری فایل های مشاوره ای هم دریافت می کنید، فایل های pdf کاملا منظمی که مطابق با نیاز شما نوشته شده اند و در آنها هر نکته ای در رابطه با تست زنی، افزایش دقت و سرعت لازم دارید گنجانده شده است. همچنین به شما یکسری ترفند هایی در رابطه با تحلیل آزمون محاسبات نظام مهندسی داده می شود. بنابراین به شما توصیه می کنم که حتما این فایل های مشاوره ای را با دقت مطالعه بکنید. خیلی از مهندسان عزیزی که با ما تماس می گیرند می گویند که با انجام دادن بعضی از این تکنیک های تست زنی واقعا توانسته اند سرعتشان را افزایش دهند یا درصد اشتباهات خودشان را کم کنند پس برای قبولی در آزمون محاسبات اردیبهشت 1400 حتما این موضوع را جدی بگیرید.

 2. پاسخگویی به سوالات و اشکالات علمی

اجازه دهید یک حقیقت را به شما بگویم، هیچ منبع مطالعاتی کامل ترین نیست یعنی بالاخره منابع مطالعاتی محدود هستند در عوض در بعضی از مسائل به دلیل تمرکزی که روی آن دارید ذهن شما خیلی وسیع تر عمل می کند و ممکن است برای شما سوالاتی پیش آید که آن منبع مطالعاتی آن را پوشش نداده باشد.

توصیه من به شما این هست که دقیقا در همان بازه ای که سوال برای شما پیش آمده است در پی رفع آن باشید چرا که اگر فاصله زمانی بیفتد، شما سوالتان را فراموش می کنید و ممکن است اشکالات شما برطرف نشود و تا روز آزمون باقی بمانند، خب خیلی از عزیزانی که با آنها مصاحبه کردم و تماس گرفتم می گفتند ما چگونه این اشکالات علمی را برطرف کنیم؟

برای رفع این دغدغه بزرگ در تور جامع آزمون محاسبات ما 4 پشتیبان علمی داریم که به صورت تمام وقت به سوالات شما پاسخ می دهند. یعنی شما به محض تهیه تور جامع در یک گروه تلگرامی به اسم کلوپ آزمون محاسبات عضو می شوید که هر سوال علمی که در این کلوپ بپرسید سریعا توسط یکی از این پشتیبان ها پاسخ داده می شود. بنابراین به این دغدغه تان واقعا و عمیقا توجه کنید این یک مسئله خیلی جدی است چرا که خیلی از عزیزان مطالعه خوبی دارند و حتی تمرین تست زنی و جمع بندی هم دارند اما تنها نقطه ضعفشان این است که مطالعه آنها سطحی است و یا اگر هم مطالعه عمیقی دارند اشکالات علمی خودشان را برطرف نمی کنند.

شما اگر با همین اشکالات به سر جلسه آزمون محاسبات بروید دقیقا از همین نقاط ضربه خواهید خورد. همین موارد باعث یک سری بی دقتی هایی می شود که شما در نهایت تست را اشتباه جواب می دهید. پس از شما خواهش می کنم اولا عمیقا مطالعه کنید تا سوالاتی برای شما پیش آید و ثانیا اشکالات علمی خودتان را بی جواب نگذارید حتما از افرادی که خبره هستند بپرسید.

3. تست تالیفی

سومین موردی که برای همه داوطلبان مهم است، بحث تست تالیفی است. زمانی که با بسیاری از این عزیزان در تماس بودم بیان می کردند که ما کاملا به مباحث آزمون مسلط بودیم و سر جلسه آزمون تنها به این دلیل که تست تالیفی زیادی مشاهده نکرده بودیم با دیدن سوالات جدید هول می شدیم یا اینکه چون تست تالیفی زیادی حل نکرده بودیم وقت کم می آوردیم و نتیجه آن به آن هدفمان نمی رسیدیم، یعنی قبول نمی شدیم. پس حتما برای قبولی در آزمون محاسبات اردیبهشت 1400 تست های تالیفی زیادی را حل کنید.

تست تالیفی مسئله بسیار مهمی است که شما باید حتما در کنار مطالعاتتان به آن دقت داشته باشید. ما برای برطرف کردن این مشکل بیش از 800 تست تالیفی را در کل آموزش تور جامع قرار دادیم. یعنی شما یک کتابچه تمرین تست دریافت می کنید که این کتابچه حدودا 379 تست دارد و علاوه بر آن 7 آزمون آزمایشی جامع دریافت می کنید که این 7 آزمون هر کدام 60 تست دارند که می شود 420 تست و داخل خود ویدئو های آموزشی تست های تالیفی توسط مدرسین حل می شود و همچنین مشاور شما یک سری آزمون های مرحله ای را برای شما در نظر گرفته است که شامل تست های تاالیفی با سطح بندی های مختلف است.

 

 

بنابراین در کلیه‌ی آموزش تور جامع شما تست های بسیار متعددی را مشاهده می کنید که باعث می شود نه سر جلسه امتحان وقت کم آورید و نه با دیدن تست های جدید هول شوید و نه تله هایی شما را به چالش بکشانند چرا؟ چون شما قبل از آن به این تله ها برخورد کرده اید و می دونید که چه شکلی می شود آنها را دور زد پس دقت کنید که از هر منبع مطالعاتی که استفاده می کنید جدای از آموزش های سبزسازه حتما تست تالیفی را در نظر بگیرید و تست های تالیفی زیادی را حل کنید. این باعث می شود که شما در بحث تست زنی راه بیفتید. تست زدن چیزی نیست که شما با رفتن به سر جلسه آزمون به صورت خود به خود و نا خود آگاه بلد باشید. هم باید مهارت تست زنی خود را تقویت کنید و باید با یکسری مسائل و مشکلات سر جلسه آزمون قبل از اینکه بروید سر جلسه اصلی دست و پنجه نرم کنید.

4. افزایش سرعت سرجلسه آزمون محاسبات

بسیاری از شما داوطلبان عزیز که تجربه شرکت در چند آزمون محاسبات را داشته اید در مصاحبه ها به من گفتید که ما در سر جلسه آزمون محاسبات علی رغم اینکه تسلط داریم اما زمان کم می آوریم، یعنی ممکن است که در لحظات پایانی آزمون ناگهان متوجه شویم که مثلا به 20 سوال پاسخ داده ایم، خب مسلما برای قبولی در آزمون باید بیش از نیمی از سوالات را پاسخ دهید. پس باید چیکار کنیم که سرعت بهتری در جلسه آزمون داشته باشیم؟

خب یک روش قبولی در آزمون محاسبات که شما داوطلبین عزیز به من پیشنهاد دادید بحث مجموعه جداول و فلوچارت هایی بود که سرعت شما را افزایش می دهد و مانع آن خواهد شد که شما مداوم در بین انبوهی از مباحث مقررات ملی دچار سردرگمی باشید. به همین علت ما یک جزوه کاملی از مجموعه جداول و فلوچارت های افزایش سرعت را به نام “جزوه افزایش سرعت” در سبزسازه طراحی کردیم و این نکته را هم به شما بگویم این جزوه آخر کار نیست. یعنی اگر شما عزیزان به ما پیشنهاد دهید باعث می شود که ما خودمان را بهبود دهیم و این موارد را تکمیل تر از قبل کنیم. به طور مثال جداول افزایش سرعت برای آزمون محاسبات مهر 99 تغییرات جدی کرد.

 

جداول و جزوه افزایش سرعت

5. جمع بندی

بسیاری از عزیزان متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی درست اصلا فرصت نمی کنند که جمع بندی کنند یعنی تا دقایق 90 در حال مطالعه مباحث هستند، به شما توصیه می کنم حتما زمان برای جمع بندی و مرور در نظر بگیرید، در تور جامع آزمون محاسبات سبزسازه یک سری ویدئو های مرور طلایی و تست های پر ارزش برای شما قرار داده شده که البته از 4 مبحث اصلی و مهم ازمون محاسبات است. شما می توانید با کمک این ویدئو ها این 4 مبحث اصلی را که بیشترین تست ها را به خود اختصاص می دهند را جمع بندی کنید.

 

 

مرور و تکرار تست های تالیفی

 

اما به غیر از استفاده از منابع سبزسازه حتما هر منبعی که مطالعه می کنید را خلاصه نویسی کنید چرا که در روز های پایانی و جمع بندی به کمک شما خواهد آمد . برای قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی اردیبهشت 1400 به این توصیه من خیلی جدی دقت کنید.

 

6. آزمون آزمایشی

یکی از روش های در قبولی آزمون محاسبات نظام مهندسی آزمون آزمایشی دادن است. بسیاری از شما عزیزان در تماس های تلفنی به من گفتید که آزمون آزمایشی تاثیر زیادی ندارد ما که چندین بار در آزمون محاسبات شرکت کردیم و همان هم می شود یک تجربه، تجربه های شکست خورده خیلی متفاوت هستند از تجربه هایی که شما در آن خودتان را برای موفقیت آماده می کنید.
درست است که بسیاری از شما عزیزان بارها در آزمون محاسبات شرکت کرده اید اما این تجربه ها به شکست منجر شده است، اما شما در آزمون های آزمایشی شرایط آزمون را برای خودتان شبیه سازی می کنید و 240 دقیقه زمان درنظر می گیرید. دفترچه آزمون آزمایشی را جلوی خودتان قرار می دهید و 60 سوال را سعی می کنید در 240 دقیقه پاسخ دهید.

 

 

آزمون های آزمایشی برای قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی

 

7. آزمون های مرحله ای

اجازه دهید یک تشکر ویژه از شما بکنم چرا که در تماس هایی که با شما داشتم نکته ای را به من آموختید که هیچ وقت خودم به تنهایی به آن نمی رسیدیم چرا که به من گفتید درست است که آزمان های جامع را در ماه آخر استفاده می کنیم و ممکن است ایرادات ما آنقدر زیاد باشد که در زمان باقی مانده نتوانیم  عیوب خود را برطرف کنیم و این باعث دلهره و استرس زیادی می شود. حرف شما کاملا درست بود، شما در حین مطالعه نیاز دارید که عیوب خودتان را متوجه شوید پس باید در حین مطالعه آزمون دهید و تست زنی را تجربه کنید.

برای رفع این دغدغه آزمون آزمایشی مرحله ای را برای شما تدارک دیده ایم که شما این آزمون ها را در حین مطالعه می دهید منتها یک تفاوت کوچکی که با آزمون های آزمایشی دارد این است که جامع نیست چرا که زمانی که مطالعه را شروع کرده اید به تمامی موارد اشراف ندارید. تا هر کجاکه مطالعه کرده اید یک آزمون مطابق آن خواهید داد و متوجه می شوید که عیبتان چیست؟

 

8. منابع مطالعاتی

مسئله منابع مطالعاتی دغدغه داوطلبان کمتری است، بسیاری از داوطلبان عزیزی که با آنها در تماس بودم بیان کردند که ما  مباحث آزمون محاسبات را نمی توانیم خیلی عمیق بفهمیم چرا که بسیاری از این منابع مطالعاتی سطحی هستند، یا تست کافی ندارند یا بند های آیین نامه را به خوبی تشریح نکرده اند. اجازه دهید خلاصه ای تماس خودم را با مهندس سلحشور برای شما هم بیان کنم:

مهندسین هنوز خیلی با آیین نامه ها صمیمی نشده اند و گاهی با آیین نامه ها نا آشنا هستند. در عوض لحظه هایی که شما در سرجلسه آزمون محاسبات هستید باید خیلی سریع با مباحث مقررات ملی کار کنید و سریعا متوجه شوید که این سوال از کدام بند یا بند ها آورده شده است.

آقای مهندس گفتند که جدیدا در آزمون های محاسبات، ما سوالاتی داریم که متشکل از چند بند هستند یعنی فرضا استاندارد 2800 را در نظر بگیرید، از یک بند آن سوال نمی دهند چه بسا چندین بند را باهم ترکیب می کنند و حتی سوالاتی داریم که چند بند چند آیین نامه را باهم ترکیب می کنند و سوال مطرح می کنند این سوالات خیلی کار را سخت می کند چرا که باید به تمامی موارد اشراف داشته باشیم تا بتوانیم سوال را حل کنیم . اما برای رسیدن به این اشراف باید منابع مطالعاتی را انتخاب کنید که این موضوع را در نظر گرفته است یعنی سوالات ترکیبی از آییین نامه ها را حل می کند نه اینکه فقط سوالاتی را مطرح کند که با یک بند از آیین نامه به راحتی قابل حل باشد و متاسفانه در شما اعتماد به نفس کاذب ایجاد می کند، یعنی فکر می کنید که تمامی سوالات آزمون محاسبات به همین راحتی هستند. در صورتی که اینگونه نیست و باید کاملا واقع بین باشیم و تمام شرایط را در نظر بگیریم.

9. خلاصه نویسی

دغدغه بعدی که داوطلبین آزمون محاسبات داشتند مرتبط با جزواتی است که تکمیل کننده آزمون محاسبات هستند. سبزسازه پیش از این یعنی در تور های قبلی هم یکسری کتابچه هایی داشت که مجموعه نکات مباحث اصلی را در بر می گرفت شما می توانید کار خودتان را راحت تر کنید و در حین استفاده از ویدئو ها این کتاب ها را در کنار دستتان داشته باشید تا نیاز به خلاصه نویسی با حجم بالا نداشته باشید یعنی شما یک جزوه آماده نسبی دارید اما متناسب با عمق مطالعه تان یکسری نکات هم باید به این جزوات  اضافه کنید و آن ها را شخصی ساز ی کنید. خوبی این موارد این است که اگر شما در روز های پایانی برای جمع بندی ویدئویی زمان نداشته باشید خیلی سریع می توانید همین خلاصه های خودتان را مرور کنید و جمع بندی خودتان را انجام دهید.

 

 

جمع بندی مهم ترین روش قبولی درآزمون محاسبات

10. بروز رسانی آموزش ها

آخرین دغدغه مهندسین عمران بروز بودن آموزش هاست. بسیاری از شما به این نکته اشاره کردید که فرضا اگر دارید برای آزمون محاسبات 1400 مطالعه می کنید نیازمند حل تشریحی و گام به گام آزمون قبلی آن هستید یعنی می خواهید که تست های آخرین آزمون ها را داشته باشید و خیلی از منابع این پاسخ های تشریحی را دیر در اختیار شما قرار می دهند و یا اینکه حل گام به گام سوالات را در اختیار شما قرار نمی دهند.

باید بگوییم مفتخریم که اولین مجموعه آموزشی هستیم که تنها چند ساعت بعد از برگزاری آزمون مهر 99 پاسخ تشریحی تمام 60 سوال آزمون محاسبات نظام مهندسی را به صورت رایگان در اختبار مهندسین قرار دادیم. پس از مدتی هم ویدئو تحلیل سوالات را هم منتشر کردیم. دقیقا همین روال را برای آزمون محاسبات اردیبهشت 1400 خواهیم داشت.

بنابراین این روند کارمان هست و از این به بعد هم همین خواهد بود. در زمینه به روز بودن، دادن نمونه سوالات تالیفی بیشتر و همینطور آپدیت و بهبود خودمان به شما قول می دهیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و هرگز مانند قبلمان نمانبم. هر آزمون نسبت به آزمون گذشته پیشرفت هایی را در سبزسازه خواهیم دید.

 

اگر برای شما مهم است که در آزمون محاسبات اردیبهشت 1400 قبول شوید حتما امروز یک حرکت روبه جلو  داشته باشید.

 

خرید لينک هاي دانلود

دانلود رایگان اعضای ویژه

دانلود رایگان این آموزش و ده ها آموزش تخصصی دیگر به ازای پرداخت فقط 80 هزار تومان (+ اطلاعات بیشتر)

خرید با اعتبار سایت به ازای پرداخت فقط 3 هزار تومان

دانلود و ذخیره فقط همین آموزش ( + عضو شوید و یا وارد شوید !)

دانلود سریع به ازای پرداخت فقط 3 هزار تومان

پیش از همه باخبر شوید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند: 37,298 نفر

تفاوت خبرنامه ایمیلی سبزسازه با سایر خبرنامه‌ها، نوآورانه و بروز بودن آن است. فقط تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، تازه‌ترین‌های آموزشی و ... مورد علاقه شما را هر هفته به ایمیلتان ارسال می‌کنیم.

نگران نباشید، ما هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفریم و خاطر شما را نخواهیم آزرد!

تولید کنندگان آموزش
با ارسال سومین دیدگاه، به بهبود این محتوا کمک کنید.
نظرات کاربران
 1. شادی عبدی

  سلام و وقت بخیر. خدمات شما برای آمادگی آزمون، مختص تهرانی هاست یا برای شهرستانی ها هم مناسب است؟

  پاسخ دهید

 2. پشتیبانی سبزسازه (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس جان روزتون بخیر
  خدمات تور محاسبات شامل پشتیبانی علمی داخل تلگرام و آپدیت رایگان و ۱۵۰ دقیقه مشاوره رایگان هست که به تمام خریداران تور طلایی محاسبات تعلق میگیره و هیچ محدودیتی نداره

  پاسخ دهید

question