صفحه اصلی  »  طراحی سازه های ساختمانی و صنعتی  »  طراحی سازه های بتنی  »  آموزش تصویری نصب و فعال‌سازی ایتبس،‌ سیف و سپ به صورت گام به گام

آموزش تصویری نصب و فعال‌سازی ایتبس،‌ سیف و سپ به صورت گام به گام

علاوه بر مشکلاتی که مهندسین سازه در طراحی و رفع ارورهای ایتبس دارند، مشکل نصب و فعالسازی نرم افزار های طراحی مانند ایتبس، سیف و سپ هم بسیار جدی است اما طریقه نصب ایتبس به چه صورتی است؟ آیا می دانید فعالسازی SAFE 2016 به چه صورتی است؟ کاربرد نرم افزار RUN AS DATE  در نصب و فعالسازی نرم افزار های طراحی چیست؟

در این مقاله جامع به آموزش گام به گام نصب و فعال‌سازی پرکاربردترین نرم‌افزار های etabs ،safe و sap می پردازیم. اگر سوالی در این مورد دارید حتما در کامنت های همین مقاله مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم.

 

با مطالعه این مقاله جامع چه می آموزیم؟

دانلود نرم‌افزار های ایتبس، سیف و سپ

برای دانلود فایل های نصبی و فعالسازی نرم افزار های Etabs2019؛ Etabs2016؛ Etabs974؛ Safe2016؛ Safe2012؛ Safe2008؛ SAP22 و Run As Date بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

دانلود نرم افزار های ایتبس، سیف و سپ

✔ لیست مهمترین تغییرات آخرین ورژن ایتبس 2019 نسبت به ایتبس 2016:

✅ با توجه به الزامی شدن کنترل برش در گره های اتصال تیر به ستون قاب های خمشی متوسط بتن آرمه در آئین نامه ACI318-2019 و با توجه به اینکه مبحث ۹ جدید براساس ACI318-2019 در سال 99 منتشر شده است به نظر می رسد زمان خداحافظی با ETABS 9.7.4 فرا رسیده است.

🔹افزایش سرعت محاسبات در تحلیل تاریخچه زمانی به روش انتگرال گیری مستقیم و همین طور در دیگر نوع بارهای چند مرحله ای با استفاده از حلگر چند رشته ای

🔹تسریع در بازیابی نتایج ترسیمی و جداول مربوط به نوع بارهای استاتیکی غیر خطی و نوع بارهای با انتگرال گیری مستقیم

🔹اضافه شدن آیین نامه طراحی ACI 318-19 برای طراحی سازه های بتنی و دیوار برشی

🔹اضافه شدن آیین نامه طراحی ACI 318-19 و AS 3600-2018 برای طراحی دال بتنی مسلح و پیش تنیده

🔹اضافه شدن آیین نامه طراحی AISC 360-16 برای طراحی ستون های کامپوزیت

🔹 دارای پردازنده طراحی تیرهای فولادی لانه زنبوری با استناد به AISC Design Guide 31
(راهنمای شماره ۳۱ طراحی در aisc ویژه تیرهای فولادی مشبک)

🔹 بارگذاری خودکار باد براساس آیین نامه های بارگذاری ASCE 07-16 و KBC 2016

🔹 بارگذاری طیفی بر اساس آیین نامه های بارگذاری TSC 2018 ترکیه، IS 2016 هند، ASCE07-2016 امریکا

🔹نمایش گرافیکی توزیع بار باد و زلزله در ارتفاع بر اساس ویرایش سال ۲۰۱۵ آیین نامه بارگذاری کانادا NBCC

🔹تعین مدت زمان حرکت شدید زمین به روش توزیع تجمعی انرژی در روش تحلیل تاریخچه زمانی (بند پ از صفحه ۲۲ استاندارد ۲۸۰۰) – (روش رایج “مدت زمان محدود شده” دارای دقت لازم نیست.)

🔹نمایش “گرافیکی-لحظه ای” هم زمان شتاب – تغیرمکان نسبی – برش – لنگر واژگونی طبقات، در تحلیل تاریخچه زمانی و حالات بارگذاری غیرخطی استاتیکی

🔹اضافه شدن المان لینک جدیدی علاوه بر المان لینک دو گره ای، که به وسیله آن می توان اثرات جداسازهای لاستیکی با میرایی زیاد را مدلسازی نمود.

🔹افروده شدن معیار پذیرش pier ها و تیرهای spanderal دیوارهای برشی که می تواند نیروها و تنش ها را به صورت نسبتی از جذر مقاومت فشاری بتن (f’c) اندازه گیری کند.
✅کاربرد این قسمت در طراحی براساس عملکرد می باشد.

🔹تغییر فرمت خروجی ها در مسیر

File>Export>ETABS Database Tables to Access…

از mdb به accdb می باشد.

استفاده از نرم‌افزار ETABS نسخه 9.7.4 یا نسخه‌های 2016 و بالاتر؟

🔺 همان‌طور که مستحضر هستید بحثی در این چند سال اخیر بین مهندسین وجود دارد و آن هم نسخه نرم‌افزار ETABS برای طراحی سازه است. برخی معتقدند که فقط نرم‌افزار ETABS 9.7.4 قابل اعتماد است! برخی نیز این دیدگاه را رد می‌کنند. در اینجا میخواهیم به تفسیر مهندس سلطان آبادی که بسیار جامع است اشاره کنیم. بنا بر مواردی که مهندس ارائه می‌کند، هیچ توجیه فنی برای پافشاری جهت استفاده از نسخه قدیمی ETABS وجود ندارد و صرفاً یک نظر شخصی و یا بعضاً عدم تسلط به نسخه‌های جدید است.

🔴 دلایل اصلی:
1-یکی از مشکلات بزرگ نرم‌افزار ETABS9.7.4 در خطای مدل‌سازی است. به این معنی که چنانچه خطای مدل‌سازی وجود داشته باشد امکان تحلیل پی دلتا در etabs وجود ندارد اما در این نسخه در صورت وجود خطای مدل‌سازی از این تحلیل صرف‌نظر می‌کند! تا بتواند تحلیل را تکمیل کند. در صورتی که در نسخه‌های جدید این وضعیت به‌طور واضح به کاربر گزارش داده می‌شود.
2-در نرم‌افزار ETABS9.7.4 کنترل تنش‌ها و ترک‌خوردگی دیوارهای برشی تحت ترکیب بارهای دینامیکی با چالش مواجه است در صورتی که این مسئله به‌راحتی در نسخه‌های جدید قابل انجام است.
3-در نرم‌افزار ETABS9.7.4 امکان معرفی ضریب امگا صفر برای طراحی برشی ستون‌های بتنی وجود ندارد و به‌صورت پیش‌فرض این مقدار برابر 2 اعمال می‌گردد!
4-در نرم‌افزار ETABS9.7.4 امکان تغییر موقعیت مرکز جرم به‌صورت فیزیکی وجود ندارد (طبق ضوابط ASCE7-16) در صورتی که در نسخه‌های جدید این قابلیت وجود دارد.
5-در نرم‌افزار ETABS9.7.4 امکان برداشت جزئیات دقیق از اندرکنش نیروی محوری- لنگر خمشی برای ترکیب بار بحرانی وجود ندارد. در صورتی که در نسخه‌های جدید این قابلیت وجود دارد و طراح می‌تواند به‌سادگی وضعیت ستون تحت ترکیب بار بحرانی را تشخیص دهد.
6-در بعضی مواقع در نرم‌افزار ETABS9.7.4 چنانچه دال را به‌صورت دستی مش بندی کرد و دیافراگم را به‌صورت نیمه صلب مدل کنید، در حین تحلیل با warning مواجه می‌شوید. در صورتی که این وضعیت در نسخه‌های جدید رفع شده است.
7-باگ‌های طراحی متعددی در نرم‌افزار ETABS در تمامی نسخه‌های وجود داشته است. اما در نسخه‌های جدید رفته‌رفته این باگ‌ها رفع شده‌اند. مثلاً در نسخه 9.7.4 طراحی برای پیچش هنگامی که ضریب ترک‌خوردگی پیچشی را کم وارد کنید اصلاً انجام نمی‌شود!
8-طراحی سقف‌های کامپوزیت در نسخه 9.7.4 بر اساس روش قدیمی انجام می‌شود در صورتی که روش‌های جدید متفاوت‌تر هستند.
9-و …

🔴 و اما دلایل فرعی:
1-مدل‌سازی سازه‌های پیچیده در نسخه 9.7.4 بسیار دشوارتر از نسخه‌ها جدید است.
2-معرفی مقاطع تیر، ستون، دیوارها کف¬ها در نسخه‌های جدید بسیار بسیار ساده‌تر از نسخه 9.7.4 است.
3-مدل‌سازی دال‌های وافل در نسخه 9.7.4 با دشواری‌هایی همراه است. (یک معادل‌سازی برای وزن و یک معادل‌سازی برای سختی). در حالی که در نسخه‌های جدید این مشکل کاملاً برطرف شده است.
4-امکان معرفی حالات بارگذاری متعدد به‌سادگی در نسخه‌های جدید و ترکیب آن‌ها با یکدیگر (مثلاً در هنگام استفاده از ترکیب 30-100 و یا ترکیب بارهای زاویه‌دار)
5-معرفی ترکیب بارهای طراحی از یک فایل دیگر به فایل جدید، امکان ویرایش آنی و به لحظه تمامی مشخصات پروژه در ETABS2018
6-بارگذاری بسیار ساده‌تر در نسخه‌های جدید.
7-ارائه جزئیات طراحی بسیار دقیق‌تر و کامل‌تر برای المان‌های سازه‌ای در نسخه‌های جدید.
8-امکان طراحی هم‌زمان دال‌ها در نسخه‌های جدید.
9-انجام کنترل‌های سازه‌ای در نسخه‌های جدید بسیار بسیار ساده‌تر از نسخه 9.7.4 است.
10-امکان استفاده از افزایش سرعت تحلیل در سازه‌های با حجم بالا در نسخه‌های جدید که یک قابلیت بسیار عالی محسوب می‌شود.
11- چنانچه تغییری در مدل سازی نیاز باشد، اعمال این تغییرات با کمترین زمان و بیشترین دقت در نسخه‏ های جدید امکان پذیر است.
12-و ….

🔹برای هر یک از دلایل اصلی و فرعی می‌توان چندین مورد دیگر بیان کرد. واقعاً مشخص نیست به چه علت هنوز برخی از همکاران اصرار بر استفاده از نسخه 9.7.4 دارند؟!

دلیل استفاده از ورژن ۲۰۱۶ نرم افزار ایتبس در آموزش‌های طراحی سبزسازه چیست؟ آیا صحت دارد که ورژن های جدیدتر، به واسطه کرک شدن، باگهای زیادی در آنها دیده شده که باعث عدم ایجاد خروجی مناسب می شود؟

۱- اصول طراحی کاملا یکسان بوده و ارتباطی به نرم افزار ندارد، چون شما قرار نیست اپراتور نرم افزار شوید، پس با یادگیری طراحی سازه، باید بتوانید خودتان را به راحتی با هر ورژن یا نوعی از نرم افزار طراحی سازه وفق بدهید حتی اگر نرم افزار ایتبس با نرم افزاری دیگر جایگزین شود.

۲- دقت نرم افزار ایتبس ۲۰۱۶ به مراتب از ۹٫۷٫۴ بیشتر هست و تحلیل سازه و کنترل ضوابط طراحی با دقت بیشتری انجام می شود، که اگر اینطور نبود، شرکت CSI هم مبادرت به آپدیت نرم افزار نمیکرد، در خصوص کرک مورد استفاده در ایران، هیچ تفاوتی با نسخه اصلی خریداری شده ندارد، چون شما هسته نرم افزار را تغییر نمیدهید بلکه فقط یک سریال ایجاد میکنید و استفاده میکنید، مساله باگ برای نرم افزارهایی صادق هست که فایل اجرایی نرم افزار دچار تغییر می شود و باید آن را جایگزین فایل اصلی کنید، مثل ایتبس ۲۰۱۷ که مورد استقبال قرار نگرفته است.

۳- در ایتبس ۹٫۷٫۴ آیین نامه های مثل AISC360-10 و ACI318-14 که مطابقت کامل با مباحث نهم و دهم مقررات ملی ساختمان ایران دارد، وجود ندارد و باید به صورت دستی نسبت به تنظیم همه موارد مبادرت کنید که خطای کار را بالا می برد.

۴- در اکثر نظام مهندسی ها مانند تهران، اصفهان، مشهد، شیراز و تبریز، هر دو ورژن ایتبس مورد قبول واقع می شود و به مرور ایتبس ۹٫۷٫۴ با تغییر مباحث ششم، نهم و دهم، مورد قبول نخواهد بود.

آموزش نصب ایتبس، سیف و سپ

در اینجا به‌ عنوان نمونه به آموزش نصب ETABS 2019 می‌پردازیم (در مورد سایر نرم‌افزارهای طراحی نیز روال کار مشابه همین نرم‌افزار است.) بعد از نصب نرم‌افزارهای به فعال‌سازی آن‌ها خواهیم پرداخت.

گام 1- آنتی‌ ویروس سیستم خود را غیرفعال کنید. (برای غیر فعال‌سازی آنتی‌ویروس، کافی است نام آنتی‌ ویروستان را به همراه عبارت ” نحوه غیر فعال‌سازی آنتی‌ویروس” در گوگل سرچ کنید و مطابق آن عمل کنید)

گام 2- روی گزینه setup دابل کلیک کنید، سپس مراحل تکمیل نصب را با دقت و مطابق تصاویر زیر پیش ببرید.

نکات مهمی که در حین نصب باید به آن‌ها توجه کنید:

 • در روند نصب مطابق مرحله ۵ تصویر بایستی تیک نرم‌افزار را از داخل کادر مربعی بردارید.
 • در پاسخ به پیغام License Activation گزینه‌ی No را انتخاب نمایید.

 

اموزش نصب ایتبس

 

 

در پیغام زیر NO را انتخاب کنید.

 

آموزش نصب نرم افزار سیف

 

با فشردن Finish کار نصب در این مرحله به پایان می‌رسد و آیکون ایتبس (یا سیف و سپ) روی صفحه دسکتاپ نمایش داده می‌شود؛ اما اگر در این لحظه روی نرم‌افزار کلیک کنید برنامه به علت عدم اعمال کرک، اجرا نخواهد شد.

قرار دادن نرم‌افزارها در Firewall ویندوز

گاهی مشاهده می‌شود که کرک نرم‌افزارها به دلایل متفاوت غیرفعال می‌شود (که عمدتاً به علت آپدیت خودکار و ناخواسته‌ی نرم‌افزارها در زمان اتصال سیستم به اینترنت رخ می‌دهد.) یکی از پیشنهاد‌ها، مسدود کردن دسترسی اینترنت به نرم‌افزارها و قرار دادن آن‌ها در Firewall ویندوز است. به‌ این‌ ترتیب زمانی که سیستم شما به اینترنت وصل می‌شود، امکان دسترسی به نرم‌افزار داده نشده و نهایتاً از غیرفعال شدن کرک برنامه به علت اتصال به اینترنت جلوگیری می‌شود.

در اینجا این کار برای ETABS آموزش داده‌شده است که برای سایر برنامه‌ها هم می‌توان از همین آموزش استفاده نمود.

گام اول- ابتدا روی آیکون ایتبس از دسکتاپ راست کلیک کرده و روی properties  کلیک نمایید. سپس آدرس نصب نرم‌افزار را مطابق تصویر زیر کپی کنید.

 

آموزش نصب نرم افزار sap

 

گام دوم- Firewall را از قسمت سرچ ویندوز پیدا کنید. سپس روی windows defender firewall کلیک کنید و مطابق تصاویر زیر پیش روید.

 

آموزش کرک نرم افزار ایتبس

 

گام سوم- Inbound rules را انتخاب کنید و طبق تصاویر ادامه دهید.

 

مراحل نصب نرم افزار ایتبس

 

گام چهارم – bound rules Out را مشابه تصویر زیر انتخاب کنید و گام 3 را تکرار کنید.

کرک جدید و دائمی ایتبس، سیف و سپ

 

به‌این‌ترتیب برنامه بلاک می‌شود و فایل کرک در زمان اتصال به اینترنت محفوظ می­ماند.

 

آموزش فعال‌سازی ETABS 2019

ابتدا از طریق لینک موجود در جدول بالا نرم افزار را دانلود کنید و نصب ایتبس 2019 را انجام دهید.

گام 1- غیرفعال کردن آنتی ویروس و قطع دسترسی به اینترنت :

یادآوری مهم: چنانچه در نصب نرم افزار هم عنوان شد،حتما دسترسی به اینترنت را قطع نموده و سپس آنتی ویروس و فایروال ویندوز خود را غیر فعال نمائید.

دقت داشته باشید، چنانچه شما از آن دسته کاربرانی هستید که از ویندوز 10، بدون آنتی ویروس استفاده می کنید بایستی ویروس اسکن ویندوز 10را غیر فعال کنید.( مطابق روند ارائه شده در آموزش فعال سازی  ETABS 2016 عمل کنید.)

گام 2-برای شروع به فعالسازی نیاز داریم باید از محیط CMD رجیستری را آغاز کنیم.برای این کار مطابق شکل زیر،  در منوی Start ،عبارت cmd رو تایپ کنید.

 

مراحل نصب 2019 etabs

 

پس از ورود به محیط CMD ،دستور زیر را تایپ کنید:

cd C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319

 

برای ساده تر شدن کار عبات فوق را کپی کرده و در محیط CMD با فشردن ترکیبی کلیدهای Ctrl و V به طور همزمان عبارت فوق رو پیست کنید.

 

آموزش نصب ایتبس

 

سپس عبارت زیر را کپی کنید و  با فشردن ترکیبی کلیدهای Ctrl و V به طور همزمان آن را در محیط پیست کنید:

ngen uninstall ETABS

 

نصب ایتبس

 

پس از انجام این مرحله، پنجره بالایی را ببندید.

گام 3- ایجاد فایل lservrc

در این مرحله، از پوشه کرک فایل Etabs2019.Keygen را مطابق تصویر اجرا کنید.

 

آموزش نصب نرم افزار ایتبس 2019

 

برای ایجاد فایل lservrc  باید پسورد lavteam.org  را مشابه تصویر زیر وارد کنید.

 

نصب و فعالسازی ایتبس 2019

 

گام 4- در این مرحله فایل lservrc متناسب سیستم در کنار فایل Etabs2019.Keygen ایجاد می‌گردد که باید این فایل را به همراه فایل SentinelRMSCore.dll کپی کنید.

 

نصب و فعالسازی ایتبس 2019

 

گام 5-دو فایل قبل را در محل نصب نرم‌افزار  paste نمایید.  (چنانچه ویندوز شما روی درایو C نصب‌شده باشد مسیر نصب نرم‌افزار به صورت پیش‌فرض          “C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 19 ” خواهد بود.)

گام 6 –فایل‌های انتخابی در گام 4 را در پوشه CSiLicensing (موجود در محل نصب نرم‌افزار) مطابق تصویر زیر pasteنمایید.

گام 7-سپس در پیغام نمایش داده‌شده replace  کنید.

 

نصب ایتبس به صورت گام به گام

 

 

گام 8-سپس در پیغام نمایش داده‌شده replace  کنید.

 

نصب و فعالسازی ایتبس 2019

 

با اتمام این کار ایتبس به درستی کرک میشود و می توانید کار را شروع کنید.

 

آموزش فعال‌سازی ETABS 2016

ابتدا از طریق لینک موجود در جدول بالا، نرم افزار را دانلود کنید و نصب ایتبس را انجام دهید.

گام 1- غیرفعال کردن آنتی ویروس و قطع دسترسی به اینترنت:

یادآوری مهم: چنانچه در نصب نرم افزار هم عنوان شد،حتما دسترسی به اینترنت را قطع نموده و سپس آنتی ویروس و فایروال ویندوز خود را غیر فعال نمائید.

دقت داشته باشید، چنانچه شما از آن دسته کاربرانی هستید که از ویندوز 10، بدون آنتی ویروس استفاده می کنید بایستی ویروس اسکن ویندوز 10را مطابق تصاویر زیر غیرفعال کنید.

ابتدا از قسمت جستجوی ویندوز با تایپ کلمه win، روی قسمت windows security settings کلیک کنید.

 

کرک ایتبس 16.2.1

 

روی قسمت virus& threat protection کلیک نمائید و سپس مطابق تصویر عمل نمائید.

 

کرک ایتبس 2016

 

به این ترتیب ویروس اسکن ویندوز 10 هم غیرفعال می گردد .

بعد از کرک نمودن نرم افزار همین مراحل را برای فعال سازی مجدد، طی کنید و در تصویر 5 Off  را به On تغییر دهید .

گام 2- استخراج فایل کرک از حالت فشرده (زیپ)

برای این کارحتما باید روی سیستم خود یکی از برنامه های مربوط به باز کردن فایل های فشرده مثل Winrar  یا Zip را نصب داشته باشید.

بعد از دانلود فایل کرک به صورت فشرده از سایت، روی آن راست کلیک کنید؛ Extract Here را انتخاب کنید با این کار فایل فشرده در همان مسیر که فایل قرار دارد استخراج می شود. ( اگر بخواهید فایل در مسیر دیگری  استخراج شود باید روی Extract files کلیک نمائید و سپس مسیر دلخواه را انتخاب کنید.)

 

آموزش فعالسازی ایتبس

 

بعد از استخراج فایل فشرده، فایل کرک به صورت زیر نمایش داده می شود:

 

کرک ایتبس

 

گام 3- اکنون به محل نصب نرم افزار بروید .چنانچه ویندوز شما روی درایو C نصب‌شده باشد مسیر نصب نرم‌افزار به صورت پیش‌فرض زیر خواهد بود:

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 16

از پوشه CSiLicensing بر روی فایلLicenseRequest.exe   کلیک راست نموده و مطابق تصاویر زیر اجرا کنید.

 

نصب و فعالسازی ایتبس 2016

 

در پنجره باز شده، گزینه اول را مطابق تصویر انتخاب نمائید.

 

نصب ایتبس

 

گام 4 – فایل کرک نرم افزار ((Etabs2016.Keygen_Sabzsaze که در گام 2 از حالت فشرده استخراج کردید را با کلیک راست بر روی فایل، کپی کنید و در محل نصب نرم‌افزار paste نمائید (طبق توضیحات فوق چنانچه ویندوز شما روی درایو C نصب‌شده باشد مسیر نصب نرم‌افزار به صورت پیش‌فرض زیر خواهد بود:

C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS 16)

و سپس مطابق تصویر فایل کرک را اجرا کنید.

کرک ایتبس 2016

 

 گام 5 – با مشاهده پیغام زیر کلید اینتر را بزنید .

 

نصب و کرک ایتبس به صورت گام به گام

 

به این ترتیب فعال سازی کرک به صورت کامل انجام می شود و برنامه ایتبس آماده طراحی می گردد.

تذکر مهم: دقت کنید این روش فعال سازی زمانی مفید خواهد بود که اجرای برنامه از طریق اجرای شورتکات ایتبس انجام شود.

به دو روش می توانید از طریق شورتکات برنامه را اجرا کنید:

روش اول: اجرای شورتکات ایتبس از دسکتاپ

شورتکات ایتبس بعد از نصب نرم افزار در دسکتاپ ایجاد می گردد که شما با کلیک بر روی آن می توانید برنامه را اجرا کنید.

ایجاد شورت کات برای اجرای ایتبس 2016

روش دوم: اجرای شورتکات ایتبس از مسیر نصب نرم افزار

اگر بخواهید از مسیر نصب نرم افزار برنامه ایتبس را اجرا کنید باید حتما دقت کنید که با توجه به یکسان بودن آیکون های ایتبس، فایلی را انتخاب کنید که شورتکات ایتبس باشد تا بدون مشکل فایل ایتبس باز شود.

مشابه تصویر زیر برای اجرای ایتبس، اگر فایل اول را انتخاب نمائید نرم افزار بدون مشکل اجرا می شود.

 

اجرای ایتبس 2016

 

حتما از یکی از دو روش فوق برای اجرای برنامه استفاده کنید اگر از منوی استارت برنامه ایتبس را اجرا کنید با پیغام خطا مواجه خواهید شد.

 

آموزش فعال‌سازی ETABS 9.7.4

پس از آموزش نصب ایتبس باید برویم سراغ آموزش فعالسازی نرم افزار  etabs 9.7.4:

گام 1- فایل کرک را انتخاب کنید و روی فایل Keygen دابل کلیک کنید و در پنجره بازشده، گزینه‌ی Install را انتخاب کنید.

گام 2- پنجره زیر نمایش داده می‌شود و از شما کد خواسته می‌شود. برای اعلام کد مطابق گام 3 عمل کنید.

 

آموزش نصب ETABS 9.7.4

 

گام 3- پس از نصب ایتبس یک آیکون روی دستاپ دارید روی آن راست کلیک کرده و مطابق روال زیر فایل  echoid.exe را اجرا کنید.

می‌توانید مستقیماً به محل نصب نرم‌افزار در مسیر زیر بروید و فایل مورد نظر را پیدا کنید.

C:\Program Files(x86)\Computers and Structures\ETABS 9

 

نحوه نصب نرم افزار ایتبس

 

گام 4- با اجرای فایل echoid.exe مطابق شکل 3 کد موردنظر و شماره ورژن برنامه که در گام 2 از شما خواسته‌شده نمایش داده می‌شود (برای هر کامپیوتر این کد متفاوت است)

 

چگونگی نصب ایتبس

 

گام 5- کد برداشته شده از مرحله قبل را باید در پنجره‌ای که در مرحله ۲ باز شد وارد کنید.

مراحل ساخت فایل Iservrc با تکمیل سؤالات پنجره‌های اشکال 4 تا 7

 

مشکل نصب ایتبس در ویندوز

 

✅ در این مرحله به شمسی یا میلادی بودن تاریخ‌ها دقت داشته باشید.

 

مراحل نصب ایتبس به صورت گام به گام

 

گام 6- از تصویر شماره 3 (سمت چپ کد نرم‌افزار) ورژن نرم‌افزار را هم مطابق تصویر زیر وارد کنید.

 

طریقه نصب ایتبس

 

گام 7- با طی مراحل فوق فایل Iservrc مربوط به نرم‌افزار در مسیر نصب برنامه ساخته‌شده که باید نام آن را تغییر دهیم. برای این کار روی فایل ساخته‌شده کلیک راست کرده و rename را انتخاب می‌کنیم و مطابق شکل 9 نام فایل را عوض می‌کنیم.

 

گام به گام نصب ایتبس در ویندوز

 

✅ باید دقت کنید حجم فایل Iservrc ساخته‌شده نباید صفر باشد اگر چنین بود شما دو راه برای حل این مشکل‌دارید:

راه اول- ساخت Iservrc در حالت Safe mode

حالت Safe mode:

کلید ویندوز+R را باهم بزنید. در پنجره‌ای که بازشده msconfig را تایپ کنید و اینتر بزنید.

 

آموزش نصب و فعال سازی ایتبس، سیف و سپ

 

و تنظیمات زیر را مطابق شکل انجام دهید.

 

تنظیمات فعال سازی ایتبس 9.7.4

 

سپس در پیغامی که ظاهر شده ریستارت را بزنید. به‌ این‌ ترتیب سیستم در حالت Safe mode بالا می‌آید. می‌توانید مراحل فعال‌سازی نرم‌افزار را مطابق قبل انجام دهید.

✅ بعد از ساخت فایل Iservrc تیک حالت  Safe boot را بردارید و سیستم خورد را ریستارت نمایید تا ویندوز شما از حالت Safe mode خارج شده و به حالت استاندارد قبلی بازگردد.

 

راه دوم- چنانچه در حالت Safe boot بازهم حجم فایل Iservrc صفر باشد شما می‌توانید مراحل ساخت فایل Iservrc را در سیستمی که دارای ویندوز هفت است انجام دهید و سپس فایل ساخته شده را به سیستم خود انتقال داده و در محل نصب نرم‌افزار paste نمایید.

آموزش فعال‌سازی SAFE 2016

ابتدا نرم‌افزار و کرک SAFE 2016 را از لینک موجود در جدول ابتدای صفحه دانلود کنید.

گام 1- در این مرحله کار کرک را آغاز می کنیم:

از پوشه کرک فایل SAFE2016.Keygen را مطابق تصویر اجرا کنید.

 

آموزش نصب سیف

گام 2- ایجاد فایل lservrc

 

 

گام 3- در این مرحله فایل lservrc متناسب سیستم در کنار فایل SAFE2016. Keygen ایجاد می‌گردد ، این فایل را مطابق شکل کپی کنید.

 

آموزش نحوه نصب SAFE

 

گام 4- سپس در محل نصب نرم‌افزار  paste نمایید. چنانچه ویندوز شما روی درایو C نصب‌شده باشد مسیر نصب نرم‌افزار به صورت پیش‌فرض زیر خواهد بود

C:\Program Files\Computers and Structures\SAFE 16

گام 5- فایل انتخابی در گام 3 را در پوشه CSiLicensing (موجود در محل نصب نرم‌افزار) نیز paste نمایید

گام 6- سپس در پیغام نمایش داده‌شده  replace کنید.

به‌این‌ترتیب اگر با دقت و مطابق آنچه در آموزش به آن پرداخته شد، مراحل فعال‌سازی را انجام دهید نرم‌افزار به‌راحتی کرک شده و بدون هیچ پیغامی می‌توانید طراحی را شروع کنید. چنانچه بعد از طی مراحل فوق بازهم نرم‌افزار با خطای لایسنس مواجه گردد احتمال دارد تاریخ انقضای کرک مورداستفاده به پایان رسیده باشد؛ در این صورت بایستی از نرم‌افزار RUN AS DATE (که نحوه‌ی کار با آن در انتهای مقاله توضیح داده‌شده است) استفاده نمایید.

آموزش فعال‌سازی SAP 22.0.0

ابتدا نرم‌افزار و کرک SAP 22.0.0  را از لینک موجود در جدول ابتدای صفحه دانلود کنید.

از پوشه کرک فایل های زیر را مطابق تصویر کپی و در محل نصب نرم‌افزار paste  نمایید. (چنانچه ویندوز شما روی درایو C نصب‌شده باشد مسیر نصب نرم‌افزار به صورت پیش فرض در   “C:\Program Files\Computers and Structures\SAP2000 ” خواهد بود )

 

 

گام 2 – فایل های انتخابی در گام 1 را در پوشه CSiLicensing (موجود در محل نصب نرم افزار) paste نمایید.

گام 3 – فایل CSiNativeImageGen.exe  را از مسیر نصب نرم افزار (که  به صورت پیش فرض در “C:\Program Files\Computers and Structures\SAP2000 ” خواهد بود ) اجرا نماییدو بعد کلید  F3را بزنید تا فایل کرک نصب گردد.

 

 

به این ترتیب اگر با دقت و مطابق آنچه در آموزش به آن پرداخته شد، مراحل فعال سازی را انجام دهید نرم افزار به راحتی کرک شده و بدون هیچ پیغامی می توانید طراحی را شروع کنید. چنانچه بعد از طی مراحل فوق باز هم نرم افزار با خطای لایسنس مواجه گردد احتمال دارد تاریخ انقضای کرک مورد استفاده به پایان رسیده باشد؛ در این صورت بایستی از نرم افزار RUN AS DATE (که نحوه ی کار با آن در انتهای مقاله توضیح داده شده است) استفاده نمایید.

آموزش فعال‌سازی  safe 12.3.0

از آنجایی که در حال حاضر کرک مناسب برای SAFE2016 وجود ندارد و باید از نرم‌افزار Run As Date استفاده شود که مشکلاتی را خواهد داشت.

نسخه SAFE12.3.0 اتچ شده بی‌نیاز به کرک است و به‌خوبی می‌تواند اجرا و مورداستفاده قرار گیرد. چون تفاوت قابل‌توجهی بین این نسخه و نسخه 2016 وجود ندارد، می‌توان از آن به‌جای استفاده از SAFE2016 و نرم‌افزار جانبی Run As Date استفاده کرد.

توجه کنید در این نسخه نیازی به هیچ‌گونه کرکی نیست و نرم‌افزار پس از نصب اجرا خواهد شد. اگرچه در About SAFE اعتبار کرک را 120 روز گزارش می‌کند اما تغییری در آن رخ نمی‌دهد.

آموزش فعال‌سازی  safe 8.1.1

ابتدا نرم‌افزار و کرک SAFE 8.1.1  را از لینک موجود در جدول ابتدای صفحه دانلود کنید.

سپس نرم افزار را به کمک فایل setup.exe نصب کنید.

پس از نصب نرم افزار محتویات پوشه Update را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. به این صورت نرم افزار کرک می شود و نیاز به اقدامات خاص دیگری نیست. کرک این نرم افزار به صورت دائمی می باشد.

کار با نرم‌افزار Run as Date

گاهی ممکن است با روش‌های ارائه‌شده نرم‌افزار کرک نشود و یا بعد از مدتی با خطای لایسنس مواجه گردد. علت این مشکل این است که کرک‌ها دارای زمان انقضای مشخص (به‌عنوان‌مثال یک‌ساله) می‌باشند و پس از پایان یافتن زمان کرک، نرم‌افزار با اجراشدن خطای لایسنس خواهد داد.

برای رفع این مشکل دو روش وجود دارد:

 • روش اول به عقب برگرداندن تاریخ ویندوز است تا کرک برای ما به‌درستی کار کند اما این روش مشکلات خاص خود را دارد و توصیه نمی‌شود.
 • روش دوم که در این مقاله به آن می‌پردازیم؛ استفاده از نرم‌افزارRun as Date است.

👈 ابتدا نرم‌افزار Run as Date را از لینک موجود در جدول ابتدای صفحه دانلود کنید.

بسته به نوع سیستم می‌توانید از نسخه 32 بیتی یا 64 بیتی استفاده کنید. ابتدا نسخه 32 بیتی را امتحان می‌کنیم اگر پاسخگو نبود از نسخه 64 بیتی استفاده می‌کنیم.

گام 1- مطابق شکل با نسخه 32 بیتی شروع می‌کنیم و فایل موردنظر را از حالت فشرده خارج کرده و کپی می‌کنیم.

 

راهنمای نرم‌افزار Run as Date

 

در اینجا آموزش کار با نرم‌افزار Run as Date را بر روی نرم‌افزار SAFE2016 توضیح خواهیم داد و برای بقیه نرم‌افزارها دقیقاً همین مراحل را طی خواهیم کرد. به طور مثال برای نرم افزار etabs دقیقا پس از نصب ایتبس می توانید این کارها را انجام دهید.

گام 2- روی آیکون نرم‌افزار موردنظر (نرم‌افزاری که با روش‌های فعال‌سازی کرک مطابق آنچه در قسمت‌های فوقانی آموزش داده‌شده همچنان با خطای لایسنس مواجه است) کلیک راست کرده و محل نصب نرم‌افزار را مطابق شکل پیدا کنید.

 

طریقه کار با نرم‌افزار Run as Date

 

گام 3- فایل انتخابی گام 1 را در مسیر نصب نرم‌افزار موردنظر، مطابق شکل زیر Paste نمایید

 

گام به گام کار با نرم‌افزار Run as Date

 

گام 4- حال برنامه Run as Date را اجرا نموده و تنظیمات لازم برای عقب بردن تاریخ را مطابق شکل و به ترتیب انجام دهید.

 

آموزش نصب نرم‌افزار Run as Date

 

به‌ این‌ ترتیب آیکون جدید نرم‌افزار روی دسکتاپ ایجاد شده و می‌توانید از طریق آن نرم‌افزار را اجرا کنید. برای نرم‌افزارهایی که از نسخه ۶۴ بیت استفاده می‌شود حتماً باید از نسخه ۶۴ بیت نرم‌افزار Run as Date نیز استفاده نمایید. در حال حاضر نرم‌افزار safe فقط نسخه ۳۲ بین (X86) دارد لذا حتی اگر سیستم شما ۶۴ بیت بود، باید از نسخه ۳۲ بیت run as date استفاده نمایید.

 

 

 

مسیر یادگیری برای حرفه ای شدن

مشاهده نقشه یادگیری

خرید لينک هاي دانلود

دانلود رایگان اعضای ویژه

دانلود رایگان این آموزش و ده ها آموزش تخصصی دیگر به ازای پرداخت فقط 80 هزار تومان (+ اطلاعات بیشتر)

خرید با اعتبار سایت به ازای پرداخت فقط 2 هزار تومان

دانلود و ذخیره فقط همین آموزش ( + عضو شوید و یا وارد شوید !)

دانلود سریع و بدون نیاز به عضویت به ازای پرداخت فقط 2 هزار تومان

پیش از همه باخبر شوید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند: 35,870 نفر

تفاوت خبرنامه ایمیلی سبزسازه با سایر خبرنامه‌ها، نوآورانه و بروز بودن آن است. فقط تخفیف‌ها، جشنواره‌ها، تازه‌ترین‌های آموزشی و ... مورد علاقه شما را هر هفته به ایمیلتان ارسال می‌کنیم.

نگران نباشید، ما هم مثل شما از ایمیل‌های تبلیغاتی متنفریم و خاطر شما را نخواهیم آزرد!

تولید کنندگان آموزش
با ارسال 103اُمین دیدگاه، به بهبود این محتوا کمک کنید.
نظرات کاربران
 1. م. کریمی

  با عرض سلام و خسته نباشید:
  تنها موردی که در سایت سبز سازه کم بود همین صفحه بود که خوشبختانه لینک دانلود نرم افزارها و کرک مربوطه نیز هست.
  لطفا این صفحه همیشه در سایت باشد و کرک ها نیز به روز نمایید.
  با تشکر

  پاسخ دهید

 2. مهندس مرضیه صبور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس
  خیلی خوشحالیم که این مقاله مورد استقبال شما قرار گرفته
  سلامت باشید.

  پاسخ دهید

 3. سماء حکیمی اصل

  سلام . لطفا کرک نسخه ۲۰۱۶ را بروز نمایید . متاسفانه مهلت آن تمام شده و در سیستم دیگر کار نمیکند.. باتشکر

  پاسخ دهید

 4. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس، من پیام شما رو به گروه پشتیبانی علمی سبزسازه انتقال خواهم داد و جواب رو در اسرع وقت برای شما ارسال خواهم کرد.

  پاسخ دهید

 5. Sajad

  ممنون عالی بود.و روز مهندس رو به همه دست اندرکاران سایت تبریک میگم.

  پاسخ دهید

 6. مهندس مرضیه صبور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام جناب مهندس
  خیلی ممنون از لطفتون، همینطور گروه سبزسازه هم به شما و تمام مهندسین عزیز تبریک میگه این روز رو

  پاسخ دهید

 7. علیرضا

  سلام خسته نباشید سوالی داشتم:
  نرم افزار سیف نصب کردم اما خطای لایسنس میده راهنمایی میفرمایید؟

  پاسخ دهید

 8. مهندس سعید کاویان‌پور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام جناب مهندس
  دقیقا مشابه روش مقاله پیش برید مشکل رفع میشه. حتما هم باید از نرم افزار run as date در انتهای فعالسازی استفاده کنید

  پاسخ دهید

 9. علی

  با سلام
  فایل زیپ شده ایتبس پسورد میخواهد. با وارد کردن sabzsaze.com در داخل فیلد پسورد ، فایل به صورت ناقص آنزیپ می شود.

  پاسخ دهید

 10. مهندس مرضیه صبور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس
  پسورد فایل زیپ شده ایتبس soft98.ir هست.

  پاسخ دهید

 11. میلاد حافظی

  سلام
  روی ویندوز ۱۰ متاسفانه کرک نمیشه لطفا راهنمایی میکنید

  پاسخ دهید

 12. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام… شما در کدوم ورژن دچار مشکل می شید؟ویندوز ۱۰مشکلی برای کرک نداره بویژه در نسخه های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸٫٫٫ امکان داره در ۹٫۷٫۴ به مشکل بربخورین که طبق راهنما حالت سیف مود ویندوز رو امتحان کنید.

  پاسخ دهید

 13. بادپر

  سلام علیکم
  من تمام مراحل شما را اجام دادم ولی نرم افزار باز نمیشه این خطا را میده
  unable to find a license .

  پاسخ دهید

 14. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام این خطای عدم فعال سازی صحیح نرم افزاره… لطفا دقیقا تمام مراحل رو مطابق راهنما پیش ببرین
  ۱-حتما آنتی ویروس غیر فعال باشه
  ۲-فایل فعال ساز را در پوشه CSiLicensing (موجود در محل نصب نرم‌افزار) هم باید paste نمایید.
  این دو نکته رو معمولا لحاظ نمیکنن و نصب کرک درست انجام نمیشه
  با رعایت این موارد رو دوباره کرک رو نصب کنین ببینید مشکلتون حل میشه

  پاسخ دهید

 15. رامین بذرافشان

  سلام . نرم افزار SAP2000 حتی با RUN AS DATA هم فعال نمیشه چکار باید کرد تا چه تاریخی عقب برد؟

  پاسخ دهید

 16. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام
  در فعال سازی نرم افزارها حتما این چند نکته را رعایت کنید:
  ۱️⃣ آنتی ویروس غیرفعال باشد.
  ۲️⃣ چک کنید حجم فایل lservrc ایجاد شده صفر نباشد در این صورت فعالسازی انجام نمی شود.
  ۳️⃣ فایل lservrc ایجاد شده را باید در ۲ محل کپی کنید: یکبار در محل نصب برنامه و بار دیگر در پوشه CSiLicensing (موجود در محل نصب نرم‌افزار)
  حتما این موارد را با دقت انجام دهید و در صورت عدم فعال سازی از run as date استفاده نمایید.
  در مورد تاریخ هم نمیشه براش زمان خاصی گفت…تاریخ های مختلف را باید امتحان کنید. مثلا یکسال عقب تر. یکسال جلوتر. یا اینکه با ماه های سال بازی کنین تا نرم افزار کرک شود.
  راه بعدی اینکه یک سی دی مطمئن برای نرم افزار تهیه کنید.
  در مورد کرک ها هم اگه فعال ساز های سایت فعال نشدن میتونید از کرک های دیگه امتحان کنید.

  پاسخ دهید

 17. منصوره

  با سلام
  من نرم افزار ایتبس و نصب کردم لایسنسش هم کامل نصب شده. ولی موقع اجرای دستور new model این حطا رو میده:
  error in performing MiNew Model
  و یا بازدن دکمه open هم پیغام مشابه
  اشکال از چی میتونه باشه؟

  پاسخ دهید

 18. مهندس مرضیه صبور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس
  شما لطف کنید مقاله ارور های ایتبس رو مطالعه کنید اگر باز هم مشکلتون بر طرف شد همون جا مطرح کنید.

  پاسخ دهید

 19. عطار

  واقعا خیلی زحمت کشیدید.

  پاسخ دهید

 20. مهندس مرضیه صبور (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  خوشحالیم که مورد توجه شما قرار گرفت جناب مهندس

  پاسخ دهید

 21. امیر محمد

  ببخشید من تمام مراحل انجام دادم ولی باز فایل ISERVRS حجمش صفر هستش ممکنه کمکم کنید؟

  پاسخ دهید

 22. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام
  دو روش برای حل این مشکل در مقاله ارائه شده است که می توانید مطابق آن انجام دهید. آنتی ویروس را غیرفعال کنید.

  راه اول: ساخت Iservrc در حالت Safe mode

  راه دوم: چنانچه در حالت Safe boot بازهم حجم فایل Iservrc صفر باشد شما می‌توانید مراحل ساخت فایل Iservrc را در سیستمی که دارای ویندوز هفت است انجام دهید و سپس فایل ساخته شده را به سیستم خود انتقال داده و در محل نصب نرم‌افزار paste نمایید.

  پاسخ دهید

 23. سعیده جودکی

  سلام من مطابق این دستور جلو رفتم ولی در مرحله آخر پوشه CsiLicensing نیست که من بخوام توش کپی کنم . ب نظرتون چرا این پوشه وجود نداره ؟

  پاسخ دهید

 24. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام
  بهتر است مجددا ایتبس را نصب کنید. چون دلیلی برای این موضوع نمیتوان بیان کرد.

  پاسخ دهید

 25. علیرضا نگهداری

  سلام وقت بخیر مراحل بالا رو برایsafe 2016 انجام داده ام برنامه درست هست وارد که میشوم و پس از کار با برنامه وsave میکنم وبعد دوباره برای وارد شدن به کار save شده دوباره برنامه run as data باز میشود و run رو که میزنم برنامه رو از اول باز میکند و کار هایی که save کردم رو باز نمی کند یعنی برنامه از صفر شروع به کار میکند

  پاسخ دهید

 26. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام شما وقتی از RUN AS DATE استفاده میکنید براتون یه Shortcut با نامی که انتخاب میکنید میسازه که بعد از این برای اجرای سیف باید از این شورت کات استفاده کنید و برنامه سیف براتون باز میشه بعد مدلتون رو میسازید و بعد ذخیره میکنید …برای باز کردن دوباره فایل باز هم باید از طریق همون شورت کاتی که با RUN AS DATE ساختید برنامه سیف رو باز کنید و دیگه با RUN AS DATE کاری ندارید و این برنامه فقط برای حل مشکل کرک استفاده شده بود با این روال شما مشکلی نخواهید داشت و لزومی نداره هر بار RUN AS DATE رو بزنید و run کنید…

  پاسخ دهید

 27. علیرضا نگهداری

  سلام من خودم که برنامه ی run as data رو باز نمی کنم . ان مدل ذخیره شده رو زمانی که میخوام بازش کنم انگار که ویندوز ان را نمی خواند و باید برنامه safe همان شورت کات رو باید سرچ بکنم و باز کنم و خودکار run as data باز میشود همان طور که گفتم مدل شیو شده را پاک میکنه و برنامه از صفر شروع می شود

  پاسخ دهید

 28. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام زمانی که با برنامه Run as date تاریخ یک نرم افزار را تغییر می دهید تا کرک شود باید در انتها Shortcut آن را بسازید و به یک نام دلخواه تغییر دهید و دفعات بعدی همین فایل Shortcut را باز کنید در غیر این صورت برنامه موقع بلز شدن ارور لایسنس می دهد و باید مجددا از طریق همین نرم افزار Run as date برنامه را باز کنید.

  پاسخ دهید

 29. رامین شبانلویی

  سلام من موقع کرک کزدن این خطا رو میده
  Windows cannot access the specified device, path, or file
  چیکار کنم

  پاسخ دهید

 30. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام همونطور که در خطا بهش اشاره شده ویندوز مسیر و فایل رو نتونسته پیدا کنه …. حتما قبل کرک آنتی ویروس رو غیرفعال کنید چون آنتی ویروس ها کرک رو به عنوان ویروس میشناسن و گاها حذفشون میکنن…بنابراین بعد از غیر فعال کردن آنتی ویروس سیستمتون دوباره فایل کرک رو کپی کنید و مراحل کرک رو انجام بدین

  پاسخ دهید

 31. محمد نظری

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم چرا فایل های مربوط به نرم افزار ETABS2018 موجودنیست؟؟؟؟(روی لینک دانلودش کلیک می کنیم پیغام میده فایلی موجود نیست)
  باتشکر….

  پاسخ دهید

 32. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس، من پیام شما رو به گروه پشتیبانی علمی سبزسازه انتقال خواهم داد و جواب رو در اسرع وقت برای شما ارسال خواهم کرد.

  پاسخ دهید

 33. یاسین

  سلام لطفا کرک فایل ایتبس ۲۰۱۶ نسخه Etabs 16.2.1 را بروز نمایید، از اول مرداد کرک فعلی غیرفعال شده است.

  پاسخ دهید

 34. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس، من پیام شما رو به گروه پشتیبانی علمی سبزسازه انتقال خواهم داد و جواب رو در اسرع وقت برای شما ارسال خواهم کرد.

  پاسخ دهید

 35. ashzm75

  سلام مرحمت بفرمایید یه فکری برای کرک ایتبس ٢٠١۶بردارین کلی پروژه باهاش انجام دادیم الان فایلامونو میخوایم باز نمیشه همش ضرره کاش روز اول بایه ورژن دیگه این کاررو میکردیم لطفا هرچی سریعتر میتونید یه کاری واسش بکنید ممنون .

  پاسخ دهید

 36. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس، من پیام شما رو به گروه پشتیبانی علمی سبزسازه انتقال خواهم داد و جواب رو در اسرع وقت برای شما ارسال خواهم کرد.

  پاسخ دهید

 37. سید محسن سیدی ویند

  با سلام. مرحله به مرحله نصب برنامه ایتبس رو مطابق دستورالعمل انجام دادم اما متاسفانه همه شون اخطار لایسنس میدن. هم برای ۲۰۱۶ هم برای ۲۰۱۸٫ جدیدا کسی تونسته این برنامه رو نصب و باهاش کار کنه؟

  پاسخ دهید

 38. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام وقتتون بخیر مهندس عزیز در حال تست کرک هستیم تا کرک درست رو بالا بیاریم به زودی این مشکل برطرف خواهد شد.

  پاسخ دهید

 39. سید مرتضی موسوی نژاد

  سلام خدمت عزیزان زحمتکش سبز سازه و با ارزوی بهترینه برای این عزیزان که بهترین سایت رو ایجاد کردن و حقیقتا بهترین ها رو در این سایت میشه پیدا کرد.
  برای رفع عدم کارکرد کرک etabs 2016 باید قبل از تولید کرک، تاریخ کامپیوتر رو چند ماه به عقب ببرید و بعد فایل lservrc با ETABS2016. Keygen تولید بکنید و بعد از این کار میتونید تاریخ کامپیوترتون رو به تاریخ روز برگردونید و بعد فایل lservrc تولید شده رو در محل گفته شده کپی کنید و با استفاده از نرم افزار RUN AS DATE با طی مراحلی عزیزان سبز سازه فرمودند یک لینک قابل اجرا تولید کنید.

  پاسخ دهید

 40. شکوه شیخ زاده (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام وقت بخیر مهندس موسوی نژاد عزیز بی نهایت ممنونم از اینکه به ما لطف دارید من این روش که شما فرمودید رو به گروه پشتیبانی علمی سبزسازه انتقال میدم تا این روش رو هم بررسی کنند.

  پاسخ دهید

 41. علی سینا مباشرزاده

  درود
  کرک دائم Safe2016 از وبسایت دانلودلی مناسبتر از استفاده از برنامه RunAsDate می‌باشد
  ارادتمندم
  موفق باشید🙏

  پاسخ دهید

 42. مهندس مهناز افضلی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس، ممنونم از راهنماییتون

  پاسخ دهید

 43. صادق صالحی

  سلام دوبار سپ رو دانلود کردم موقع خارج شدن از زیپ چنتا ارور میده و در آخر ناقص میشه فایل

  پاسخ دهید

 44. مهندس سجاد شایان (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام معمولا نرم افزارهایی که در اینترنت قرار داده شده اند دارای اشکالاتی هستند.در این حالت یا خود فایل دارای اشکال است که قابل استفاده نیست و یا حداقل پیش نیازهایی برای نصب نیازه که در اینصورت موقع نصب این موارد از ما خواسته میشه.اگر حالت اول برای شما اتفاق افتاده پیشنهاد میکنیم از یک سایت معتبرتر یا از دی وی دی های بدون اشکال در این زمینه استفاده کنید.

  پاسخ دهید

 45. محمدرضا حسین پور

  سلام من ایتبس ۲۰۱۶ رو دانلود و کرک کردم ارور ۱۲۰ میده چند بار هم فایل کرک رو پاک و دوباره کرک کردم باز هم همون ارور رو داد مشکل از کجاست ؟

  پاسخ دهید

 46. مهندس سجاد شایان (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام، این خطا به دلیل اجرای ناصحیح مراحل فعالسازی نرم افزار Etabs می باشد. راه حل: ۱. ابتدا ارتباط سیستم خود را با اینترنت را قطع نمایید. ۲. همچنین تا پایان مراحل نصب و فعال سازی آنتی ویروس و فایروال سیستم خود را غیرفعال کنید. ۳. به مسیر نصب نرم افزار رفته و از پوشه CSiLicensing فایل LicenseRequest.exe را اجرا نمایید. (در ویندوز ۷ و بالاتر اطمینان حاصل کنید که فایل KeyGen.exe تحت Administrator اجرا می شود برای اینکار بر روی فایل KeyGen.exe کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید). مسیر پیش فرض: C:\Program Files\Computers and Structures\ETABS در پنجره باز شده گزینه Machine Licking Code (310)‎ را انتخاب کرده و بر روی کلید OK کلیک کنید. ۵. سپس فایل KeyGen.exe را در مسیر نصب نرم افزار کپی و بصورت Run as administrator اجرا نمایید ۶. با مشاهده پیغام press any key to continue از روی کیبرد بر روی کلید Enter کلیک کنید. حال می توانید نرم افزار را اجرا و استفاده نمایید. نرم افزار NET FRAMEWORK (ورژن آخر) را هم از قبل روی سیستم تان نصب نمایید.

  پاسخ دهید

 47. کیان فتحی وانی

  سلام فایل رو نصب کردم اما ازش نمی تونم خروجی بگیرم

  پاسخ دهید

 48. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام، احتمالا نرم افزار درست کرک نشده باشد. از ورژن ۱۶.۲.۱ یا ورژن ۱۸.۱.۱ استفاده کنید

  پاسخ دهید

 49. علیرضا نگهداری

  سلام من تمام مراحل نصب و کرک etabs 2016رو انجام دادم
  وارد میشم در help حدود ۱۸۰ روز وقت دارد اما سیو که می کنم. بعد که سیو بازی می کنم ارور زیر را میدهد .
  Unable to fine a license . Please check that you have a valid standalone license or

  پاسخ دهید

 50. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام، زمانی که این ارور ظاهر می شود یعنی نرم افزار به درستی کرک نشده است. اما شما میگید Help نرم افزار زمان ۱۸۰ روز را نشان می دهد.

  نکته ای که باید به آن توجه کنید اینه که نرم افزار سیف و ایتبس را همزمان باز نکنید. در غیر این صورت با اینکه نرم افزار ایتبس رو کرک کرده باشید باز زمان باز شدن همان ارور بالا ظاهر می شود.

  پاسخ دهید

 51. psdkd

  سلام من هر فنی بگید زدم نتونستم رو ویندوز ۱۰ نصب کنم نه ایتبس نصب میشه با هر ورژنی نه سیف

  پاسخ دهید

 52. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام چه خطایی میده؟
  روی ویندوز ۱۰ ایتبس ۹٫۷٫۴ گاها به مشکل میخوره اما نرم افزارهای ورژن بالاتر با ویندوز ۱۰ سازگارن

  پاسخ دهید

 53. علی زاده

  سلام عالی بود ممنونم که راهنمایی ارزشمند می کنید

  پاسخ دهید

 54. مهندس زهرا سپاهی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس علیزاده
  خواهش میکنم لطف دارین😊

  پاسخ دهید

 55. مهدی رضا اسماعیلی

  عالی 🌹👏⁦❤️⁩

  پاسخ دهید

 56. مهندس زهرا سپاهی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس
  ممنون لطف دارین 😊🌹🌹

  پاسخ دهید

 57. محمدی

  سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم لینک ایتبس ۱۶ که گذاشتید کامله دانلود کنم، هیچ مشکلی نداره؟

  پاسخ دهید

 58. مهندس زهرا سپاهی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس
  بله میتونید دانلود کنید و مشکلی ندراه

  پاسخ دهید

 59. nima

  سلام
  روی سیستمم (ویندوز ۸٫۱) سیف ۲۰۱۶ و ایتبس ۲۰۱۸ رو دارم و چند ماهه که باهاشون کار میکنم. الان چند روزه دارم تلاش میکنم sap 2000 ورژنهای مختلف ۲۰، ۲۱ و ۲۲ رو نصب کنم اما نمیشه. همه راهها رو امتحان کردم. run as minister رو هم تست کردم اما کلا نرم افزار رو که باز میکنم ۱۰ دقیقه در حالت هنگ پنجره لودینگش فعال میمونه و بعد یا ارور میده (stop progres) یا بدلیل طولانی شدن مجبور میشم ری استارت کنم. کلا باز نمیشه. میخواستم بپرسم مشکل از نرم افزارهای دیگر csi نصب شده رو سیستمه؟ ورژن دیگه ای رو پیشنهاد میکنین؟ ممنون

  پاسخ دهید

 60. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام این مشکل فقط برای سپ وجود داره؟
  سپ ۲۲ خیلی راحت نصب میشه و ارتباطی به بقیه برنامه های CSI نداره …. البته ممکنه نسخه قبلی سپ که روی سیستم نصب کردین مونده باشه و شما اقدام به نصب ورژن های دیگه کنید به مشکل بخورین پس قبل از اینکه نسخه جدید رو امتحان کنید نسخه های قبلی رو کامل uninstall کنین

  پاسخ دهید

 61. حمید زینی زاده

  سلام من مطابق با راهنمایی های سایت با ران از دیتا خواستم سیف را باز کنم ولی باز خطای لایسنس میده لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ دهید

 62. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با سلام
  دقت کنید زمانی که بخواهید برنامه سیف را باز کنید برنامه ایتبس بسته باشد. یعنی نباید دو برنامه را به صورت همزمان باز کنید. در غیر این صورت ارور لایسنس داده می شود. اگر این مورد را رعایت کردید و هنوز برنامه ارور لاینسس می دهد. با برنامه Run as date تاریخ مربوطه را روی تاریخ ۱۲/۱۱/۲۰۱۶ قرار دهید. انشالله که ارور لایسنس داده نمی شود.

  پاسخ دهید

 63. صادق شعفی

  سلام و وقت بخیر. همون اول برنامه که مدل جدید درست میکنیم و گرید بندی و مشخصات طبقات رو وارد میکنیم, وقتی رو OK میزنم که مدل گرید بندیم انجام بشه, رو صفحه نمیاد! مدلی که ایجاد شده روی صفحه برنامه ظاهر نمیشه! لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم؟ یکبار هم برنامه رو پاک و مجددا طبق روند بالا دقیق نصب کردم ولی باز این مشکلم حل نشد

  پاسخ دهید

 64. مهندس مرتضی قلندری (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با سلام
  متاسفانه تا حالا با این مشکل مواجه نشدم و به این خاطر راه حلی برای این مورد نمی توانم پیشنهاد دهم.

  پاسخ دهید

 65. سماء حکیمی اصل

  https://jb-team.com/content/%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-etabs-safe-sap2000-bridge

  در لینک زیر کرک های نرم افزار های مختلف موجود میباشد.

  پاسخ دهید

 66. مهندس مهران کیانی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس وقتتون بخیر
  ممنون از شما

  پاسخ دهید

 67. نصرت اله نادرلوئی

  ببخشید من مراحل نصب سیف و سپ و ایتبس جلو رفتم ولی نتونستم لایسنس های جدید نصب کنم لطفا رانمایی کنم

  پاسخ دهید

 68. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با سلام
  آنتی ویروس سیستم و ویندوز۱۰ روحتما باید غیر فعال کنین چون اجازه نمیدن فایل کرک فعال بشه
  مشکلتون چی بود ؟ از ارورتون یه عکس بفرستین

  پاسخ دهید

 69. امیر حسین حسینی

  من نصب کردم به سختی هم تونستم کرک کنم بعد کلی پروژه زدن و سیو کردن حالا نمیتونه فایلی که خودش سیو کرده رو باز کنه!
  چی کار کنم؟!

  پاسخ دهید

 70. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با سلام
  آیا میتونین در برنامه تون یه فایل جدید ایجاد کنین؟منظورم اینه که در بازکردن مدل های قبلی فقط با مشکل مواجه هستین ؟ خطایی که برنامه میده چیه؟

  پاسخ دهید

 71. شعیب شیری

  سلام . هرکاری میکنم ایتبس ۲۰۱۶ نصب نمیشه . وقتی انتی ویروس رو غیر فعال و اینترنت رو قطع می کنم و اقدام به نصب نرم افزار میکنم همون اول کار ارور
  microsoft visual c++ 2013 رو میده. با اینکه به صورت مجزا microsoft visual c++ 2013 رو نصب کردم ولی موقع نصب ایتبس باز دسترسی به اینترنت میخواد تا microsoft visual c++ 2013 خودش دانلود کنهدر غیر اینصورت اقدام به نصب نمیکنه و از فرایند نصب خارج میشه

  پاسخ دهید

 72. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام برای رفع مشکل microsoft visual c++ 2013 در مرحله ای که نصب رو شروع میکنین تا زمانی که نصب کامل بشه اجازه بدین سیستمتون به اینترنت دسترسی داشته باشه تا این فایل ها رو خودش فراخوانی کنه و نصب کانل بشه بعد که برنامه نصب شد و خواستین کرک رو فعال کنین اینترنت رو قطع و آنتی ویروس رو هم غیر فعال کنین و مراحل فعالسازی رو مطابق راهنما پیش ببرین اینجوری مشکلتون حل میشه …این مشکل برای خودم ایجاد شده بود با همین راه درست شد

  پاسخ دهید

 73. محمد مهدی محمدی

  با سلام وعرض خسته نباشید
  ببخشید من این ورژن ۲۰۱۹ ایتبسو نصب میکنم وطبق دستورش کرک میکنم و در فایروال هم قرار میدمش ونرم افزار اجرا میشه
  اما اگه لپ تاپ به نت وصل باشه بالانمیاره وبعد باز ارور لایسنس میده؟ چیکار کنم با ران از دیت هم نشد که نشد

  پاسخ دهید

 74. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام
  https://soft98.ir/internet/541-bwmeter.html
  این نرم افزار رو نصب کنین ببینین وقتی ایتبس اجرا میشه، کدوم بخش نرم افزار میخواد به اینترنت وصل بشه و همون رو بذارین فایروال، بعد میتونین این نرم افزار رو غیرفعال یا حذف کنین.
  کاربرد نرم افزار اینه که کوچکترین نرم افزار یا بخشی از ویندوز که بخواد به اینترنت وصل بشه اخطار میده و توسط خود نرم افزار میتونید بلاک کنید.
  البته من این رو پیشنهاد دادم برای این که ببینید کدوم بخش ایتبس به اینترنت وصل میشه، مسیر نصبش رو پیدا کنید و اون رو بذارید توی فایروال ویندوز که دیگه بعدش نیازی به این نرم افزار نباشه

  پاسخ دهید

 75. علی حسینی

  سلام وقتتون بخیر.
  من تمامی مراحل رو که گفتید رو برای نصب ایتبز ۲۰۱۹ میرم ولی باز جواب نمیده.. و ارور لایسنس #۱۲۰ رو میده.
  ایراد از چیست؟؟
  من یک مرتبه قبلتر این نرم افزار رو نصب کردم و پاک کردم ولی باز هم جواب نمیده.

  پاسخ دهید

 76. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با سلام
  روش ارائه شده برای ایتبس ۱۹٫۰٫۰ جواب میده اما برای نسخه ۱۹٫۰٫۱ پاسخگو نیست …اگه ایتبس شما نسخه ۱۹٫۰٫۱ هست براش یه روش جدید ارائه کردم که به زودی در سایت منتشر خواهد شد و با این روش جدید حتما خطای کرک برطرف میشه

  پاسخ دهید

 77. zarei

  با عرض سلام و وقت بخیر
  نرم افزار ایتبز ورژن ۱۹ رو از سایتهای مختلف و همین سایت سبزسازه دریافت کرده و با موفقیت نصب کردم و کرک آن نیز براحتی انجام شد ، نرم افزار نیز براحتی بالا اومده و قابل استفاده.ست .
  فقط هنگام آنالیز سازه پنجره آنالیز با عنوان analysis incomplete باز شده و درون آن پیغام error running analysis process : error running analysis ظاهر شده و فرآیند آنالیز متوقف میشود .
  ضمنا ویندوز ۱۰ ، ۶۴ بیتی میباشد ، نرم افزارها هم ۶۴ بیتی هستند .
  علت و راه حل چیست ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید .
  با تشکر

  پاسخ دهید

 78. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام برای اینکه مطمئن بشین مشکل از نرمافزاره یا فایل؟یه فایل دیگه مثلا یکی از فایل های آماده که بدون مشکل ران شدهرو با این نسخه بازکنید و اجرا کنین اگه فایلدون مشکل تا آخر آنالیز بشه مطمئنا مشکل از فایل شماستو مکنهدر بارگذاری یه بار غیر معقول داده باشن کهمعمولا وقتی بدون توجهبه واحدهای برنامه بارگذاری انجاممیشه این مشکل ایجاد میشه پس این مورد رو در فایلتون چک کنین ولی اگه آنالیز فایل جدید هم با خطا مواجه بشه یعنی نرمافزارمشکل داره و باید حذف و دوباره نصبش کنین…البته نسخه ۱۹٫۰٫۰ باگ داره و توصیه میشه از نسخه ۱۹٫۰٫۱ استفاده کنین

  پاسخ دهید

 79. محسن چراغی

  سلام و وقت بخیر. روند نصب ایتبس ۲۰۱۸ هم مثل ۲۰۱۹ در بالاست؟
  طراحی سازه با ایتبس ۲۰۱۸ بهتره یا ۲۰۱۶ یا اینکه تفاوتی ندارد؟

  پاسخ دهید

 80. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام روند نصب ۱۸ و ۱۹ مشابه همم هستش فقط در فعال سازی کرک متفاوتن که در نسخه ۱۹ رمز باید وارد بشه (که توضیحات کاملش در مقاله داده شده)
  تفاوت خیلی زیادیی بین نسخه ها نیست فقط در نسخه های بالاتر از ۱۶ مقدار آرماتور پیچشی مثل ۱۶ صفر گزارش نمیشه ….اما بین نسخه های ۱۶ ورژن ۱۶٫۲٫۱ توصیه میشه و نسخه۱۹٫۰٫۱ هم بهتراز ۱۹٫۰٫۰ هستش

  پاسخ دهید

 81. علی محمد لطفی

  سلام. تمام مراحلی که گفتین رو انجام دادم. ولی باز هم خطا میده. میشه راهنمایی کنین؟

  پاسخ دهید

 82. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام دقیقا چه خطایی میده؟در نصب کدوم نرم افزار؟چه نسخه ای؟

  پاسخ دهید

 83. حمید پورباقری

  سلام خانم مهندس
  خوشحال شدم مطالب شما را مطالعه کردم

  پاسخ دهید

 84. ریحانه وفائی راد (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس وقتتون بخیر
  خواهش میکنم
  ممنون از همراهیتون 🙏🙏🌺🌺🌺🌺

  پاسخ دهید

 85. ابوالفضل

  سلام
  من etabs 19.0.0 رو نصب کردم
  چرا در قسمت define گزینه modal cases نیست !
  و جای دیگه ای هست که بتونیم تنظیمات modal cases رو وارد کنیم .

  پاسخ دهید

 86. Alireza Esmaeili

  با سلام

  دوست عزیز در نسخه ۲۰۱۹، حالت بار مودال به عنوان یکی از حالات بار، در قسمت Load Cases قرار گرفته است که می‌توانید آن را مطابق میل خود ویرایش کنید و یا اینکه حالت بار جدیدی از نوع مودال تعریف کنید. دقت کنید که پنجره تنظیمات مربوط با حالت بار مودال در نسخه ۲۰۱۹ کاملا مشابه با نسخه های قبل است و لذا فقط محل دسترسی به آن عوض شده است.

  پاسخ دهید

 87. حمید

  سلام
  من etabs 2016 رو با راهنمای نصب شما نصب کردم . می خواستم ازتون تشکر کنم . من این نرم افزار رو از سایتهای دیگه دانلود کرده بودم ولی هیچکدوم روش کرک کردن رو درست توضیح نداده بودن . نصف روز وقتم تلف شد تا اینکه راهنمای سایت شما رو دیدم و تونستم نصب کنم . دستتون درد نکنه و خسته نباشید.

  پاسخ دهید

 88. ریحانه وفائی راد (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام خدمت شما مهندس عزیز
  سپاس از نهایت لطفی که به ما دارید و ما رو با نظرات خوبتون دلگرم می کنید.
  امیدواریم باز هم مطالبی باشه که برای شما مفید واقع بشه.
  ماندگار باشید. یا حق

  پاسخ دهید

 89. سید رضا حسینی

  سلام وقت بخیر
  میخاستم تشکر کنم از مقاله کامل و جامع و خوبتون من که گام به گام با توضیحات جزئی شما رفتم جلو و سیستم رو نصب کردم و نرم افزار بالا اومد.
  ممنون بابت این همه دقت و توضیحات مفید.

  پاسخ دهید

 90. ریحانه وفائی راد (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام خدمت شما مهندس عزیز
  سپاس از نهایت لطفی که به ما دارید و ما رو با نظرات خوبتون دلگرم می کنید.
  امیدواریم باز هم مطالبی باشه که برای شما مفید واقع بشه.
  ماندگار باشید. یا حق

  پاسخ دهید

 91. روح اله رجبی

  سلام. بنده نرم افزار Safe‌ نسخه ۳۲ بیت رو نصب کردم و از نرم افزار RunAsDate‌ استفاده کردم. اما متاسفانه به هر طریقی رفتم، اکی نشد.

  پاسخ دهید

 92. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام ابتدا نسخه ۳۲ بیتی را امتحان می‌کنیم اگر پاسخگو نبود از نسخه ۶۴ بیتی استفاده می‌کنیم.
  شما هر دونسخه موجود رو امتحان کنین و ببینین شورتکات در دسکتاپ ساخته میشه؟
  بعد ارور یا خطا رو با عکس برام بفرستین چک کنم

  پاسخ دهید

 93. پیمان محسن زاده سعدآبادی

  سلام فعالساز ایتبز ۲۰۱۶ فکر کنم وقتش تموم شده و دیگه ایتبز کار نمیکنه، الان چیکار کنیم، میشه راهنمایی کنین؟

  پاسخ دهید

 94. پشتیبانی سبزسازه (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس وقتتون بخیر
  لطفا به آیدی پشتیبان فنی داخل تلگرام پیام بدین بررسی میشه و مشکلتون برطرف میشه
  @sabzsupport

  پاسخ دهید

 95. امیر

  سلام وقتتون به خیر. من توی لپ تاپم آنتی ویروس ندارم. الان باید windows defender خود لپ تاپ رو غیر فعال کنم؟

  پاسخ دهید

 96. پشتیبانی سبزسازه (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس وقتتون بخیر
  لطفا به آیدی پشتیبان فنی داخل تلگرام پیام بدین بررسی میشه و مشکلتون برطرف خواهد شد.
  @sabzsupport

  پاسخ دهید

 97. مهرداد حسینیان

  من هرکاری میکنم بازم خطای Error #120 رو میده
  تورو خدا یکی کمکم کنه
  دارم دیوونه میشم

  پاسخ دهید

 98. پشتیبانی سبزسازه (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام مهندس وقتتون بخیر
  لطفا به آیدی پشتیبان فنی داخل تلگرام پیام بدین بررسی میشه و مشکلتون برطرف خواهد شد.
  @sabzsupport

  پاسخ دهید

 99. zarei

  با عرض سلام و وقت بخیر
  چندی قبل سوالی مطرح شد به این موضوع
  “نرم افزار ایتبز ورژن ۱۹ رو از سایتهای مختلف و همین سایت سبزسازه دریافت کرده و با موفقیت نصب کردم و کرک آن نیز براحتی انجام شد ، نرم افزار نیز براحتی بالا اومده و قابل استفاده.ست .
  فقط هنگام آنالیز سازه پنجره آنالیز با عنوان analysis incomplete باز شده و درون آن پیغام error running analysis process : error running analysis ظاهر شده و فرآیند آنالیز متوقف میشود .
  ضمنا ویندوز ۱۰ ، ۶۴ بیتی میباشد ، نرم افزارها هم ۶۴ بیتی هستند .”
  رفع مشکل به این صورت هست که در منوی Advanced SapFire Options – Analyze به جای GUI Process – Auto انتخاب گردد .

  پاسخ دهید

 100. پشتیبانی سبزسازه (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  سلام خدمت شما مهندس عزیز
  سپاس همراهی شما خسته نباشید.🌹🌹

  پاسخ دهید

 101. محسن نصیری

  متاسفانه روی ویندوز ۷ safe 2016 خطای لایسنس میده. keygan رو هم طبق سایت شما رفتم نشد. run as date هم جواب نداد.

  پاسخ دهید

 102. مهندس آرزو محمدی (پاسخ مورد تایید سبزسازه)

  با عرض سلام
  برخی از نسخه های جدید طراحی روی ویندوز ۷ به مشکل میخورن ….شما میتونین طبق راهنما مراحل فعال سازی رودر حالت safe mode امتحان کنین
  اگه بازم جواب نداد سیف ۱۲ رونصب کنین.

  پاسخ دهید

؟ زهرا سپاهی | مشاور شما :

پاسخ سوالات متداول غیر علمی خود را با کلیک روی علامت سوال بدون اتلاف زمان پیدا کنید.

در کمتر از یک دقیقه صاحب 3 تا از پرطرفدارترین ایبوک‌های سبزسازه شوید!

شما می‌توانید هم‌اکنون این پک را رایگان دانلود کرده و هر زمان که فرصت داشتید، باحوصله مطالب آن را مطالعه کنید.
دریافت رایگان 3 ایبوک + هدیه ویژه
توجه! با رد این پیشنهاد، آن را برای همیشه از دست می‌دهید.
close-link