صفحه اصلی  »  پروانه محاسبات نظام مهندسی  »  آزمون ها  »  دانلود پاسخ تشریحی آزمون های محاسبات به همراه سوالات آن ها

دانلود پاسخ تشریحی آزمون های محاسبات به همراه سوالات آن ها

  • آخرین ویرایش: سال 1398
  • ناشر: دپارتمان تحقیقات و توسعه گروه صنعتی سبزسازه

قطعا سوالات آزمون های گذشته کمک زیادی به قبولی شما در آزمون های نظام مهندسی خواهد کرد. تنها چند ساعت پس از اتمام آزمون نظام مهندسی در روز جمعه  19 مهر 98، اولین موسسه آموزشی بودیم که پاسخ تشریحی آزمون محاسبات مهر 98 را منتشر کردیم. در این پاسخنامه به هر 60 سوال به طور کامل و تشریحی پاسخ داده ایم.

 

⚠️ توجه: این اولین مرتبه ای نیست که پاسخنامه آزمون نظام مهندسی را منتشر می کنیم و البته آخرین بار هم نخواهد بود. از سال 1392 تا به امروز آزمون های محاسبات را با دقت بررسی کرده ایم. با توجه به درخواست های مکرر داوطلبین نظارت و اجرا نظام مهندسی تصمیم گرفتیم از آزمون اسفند 98 پاسخنامه تشریحی هر سه آزمون نظام مهندسی را به صورت رایگان بلافاصله پس از آزمون در اختیار شما قرار دهیم.

ویدئو پاسخ تشریحی آزمون های محاسبات

حتما شما هم باخودتان فکر کرده اید که با اینهمه مشغله چگونه این حجم از سوالات را بررسی کنم؟! اصلا اگر بعد از بررسی سوالات، نکات آن ها را متوجه نشدم تکلیف چیست؟ اصلا نگران نباشید. طبق قولی که در تلگرام و اینستاگرام سبزسازه به شما داده بودیم فیلم پاسخ تشریحی سوالات آزمون نظام مهندسی را در این صفحه به صورت رایگان منتشر کردیم تا بدون دغدغه به قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی فکر کنید. ویدئو زیر تنها قسمت کوتاهی از این مجموعه ویدئو می باشد که مربوط به پاسخ تشریحی آزمون محاسبات بهمن 97 است حتما این ویدئو کوتاه را مشاهده کنید.

 

 

 

اما قطعا تنها بررسی کردن سوال و جواب های آخرین آزمون های محاسبات نظام مهندسی عمران برای قبولی در این آزمون کافی نیست.

از سال 92 تا به امروز تمامی آزمون های محاسبات را بررسی کرده ایم تله های سوالات را شناسایی کرده ایم. و هر سری بعد از برگزاری آزمون های محاسبات نظام مهندسی، آموزش های سبزسازه را به روزرسانی کردیم و ترفند های جدید را به شما آموزش داده ایم. مثلا در سال 94 زمانی که آزمون را بررسی می کردیم متوجه اهمیت 10 بند از بند های مبحث دهم شدیم و همین موضوع باعث شد مجددا تور تخصصی آزمون محاسبات سبزسازه را به روزرسانی کنیم تا این نکات را هم در اختیار شما قرار دهیم.

اولین تحلیل آزمون مربوط به آذر 92 است که مهندس عقابی مهم ترین سوالات این آزمون را بررسی کرده و تحلیل آن را به صورت ویدئو در اختیار شما قرار داده است. حتما یک بار این ویدئو فوق العاده را مشاهده کنید.

 

 

 

تشابه آزمون های محاسبات با تور تخصصی محاسبات سبزسازه

بعد از تماس هایی که با گروهی از مخاطبین سبزسازه داشتیم، متوجه شدیم که درصد تشابه تور تخصصی آزمون محاسبات سبزسازه با آزمون محاسبات به شدت برای مخاطبین ما مهم است. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم از متخصصین و مدرسین هر حوزه بخواهیم تا این بررسی را با دلایل و استدلال های کافی انجام دهند.

  • پس از مشخص شدن پاسخ های درست سوالات آزمون محاسبات مهر 98، به درخواست گروه سبزسازه تیمی از متخصصین هر حوزه شروع به بررسی و تطبیق دادن سوالات آزمون محاسبات با تور 4 کردند. پس از سه روز بررسی درصد تشابه 93 را اعلام کردند.
  • پس از بررسی سوالات آزمون محاسبات بهمن 97 تشابه 82 درصدی تور 3 و آزمون محاسبات بهمن 97 مشخص شد. البته لازم به ذکر است که تعداد سوالات بیشتری از آزمون بهمن 97، مشابه با آموزش‌ تور تخصصی سبزسازه بود. منتهی ما فقط آن هایی را در نظر گرفتیم که به طور مستقیم شبیه سوال بوده و روند کامل حل سوال را در برداشتند. چند نمونه از سوالات با تشابه 100 درصد را در همین صفحه قرارداده ایم.
  • قطعا در آزمون نظام مهندسی اسفند 98 این تشابه ها تکرار خواهد شد.

 

 

سوالات آزمون محاسبات نظام مهندسی 12 بهمن 97 به همراه پاسخ تشریحی آن

پاسخ تشریحی آزمون محاسبات نظام مهندسی

 

 

نمونه های بیشتری از  موارد متشابه را نیز در پاسخنامه تشریحی آزمون محاسبات بهمن 97 و همینطور در پاسخ تشریحی آزمون محاسبات مهر 98  قرار داده ایم. البته لازم به ذکر است که بعد از آزمون مهر ماه 98 تصمیم گرفتیم ایرادات تور 4 را برطرف کنیم و نقاط قوت آن را تقویت کنیم. تور 5 آزمون محاسبات سبزسازه را به روز کردیم تا به راحتی در آزمون محاسبات اسفند 98 قبول شوید.

 

 

پاسخ تشریحی آزمون محاسبات بهمن

دریافت اطلاعات در مورد تور جامع آزمون محاسبات سبزسازه (تور5)

 

نمونه سوالات آیین نامه 2800 با حل تشریحی آن آیا تنها کلید سوالات محاسبات نظام مهندسی را در اختیار شما قرار می دهیم؟

خیر، حل سوالات آزمون نظام مهندسی را به صورت کاملا تشریحی و رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

 

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی بهمن 97 اگر ایرادی در پاسخنامه تشریحی این سوالات وجود داشت چه باید کرد؟

با توجه به سرعت بالای پاسخ به سوالات توسط مهندسین گروه سبز سازه، در صورت مشاهده ایرادات، حتما ما را مطلع کنید تا در کمترین زمان ممکن مشکل را برطرف کنیم. ارسال ایرادات به پشتیبانی تلگرام سبزسازه

 

قبولی در آزمون محاسبات مهر 98

 

دانلود سوالات آزمون محاسبات سال های پیش همین الان تمامی ویدئو ها و تحلیل هایی که از سال 92 تا به امروز از آزمون های محاسبات نظام مهندسی داشته ایم را به صورت رایگان دانلود کنید.

 

 

مسیر یادگیری برای حرفه ای شدن

مسیر یادگیری برای حرفه ای شدن

مشاهده نقشه یادگیری

پیش از همه باخبر شوید!

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند: 17,260 نفر

تفاوت اصلی خبرنامه ایمیلی سبزسازه با سایر خبرنامه ها نوآورانه و بروز بودن آن است ، ما تنها تازه ترین های آموزشی ، تخفیف ها و جشنواره ها و ... مورد علاقه شما را هر هفته به ایمیل تان ارسال می کنیم

نگران نباشید، ما هم مثل شما از ایمیل های تبلیغاتی متنفریم ، خاطر شما را نخواهیم آزرد!

؟ شهرزاد صادقی | مشاور شما :

پاسخ سوالات متداول غیر علمی خود را با کلیک روی علامت سوال بدون اتلاف زمان پیدا کنید.

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link