خرید گروهی تا 50% تخفیف

اگر شما با دوستان واقعیتان و یا اعضای یک گروه مجازی قصد شرکت در دوره های سبزسازه را دارید، برای حمایت از همبستگی شما در تهیه قانونی دوره های آموزشی و عدم استفاده از محصولات کپی شده، ما نیز تلاش کرده ایم تا آموزشها را با شهریه های کمتری برای شما ارائه دهیم.

تعداد افراد گروه

تخفیف به ازای یک محصول
2 10
4 25
6 50

 

اما بیان چند نکته ضروری است:

  1. خرید های گروهی بالاتر از 6 نفر نیز شامل همان تخفیف 50% خواهد شد.
  2. در هنگام استفاده از تخفیف گروهی شما امکان دریافت خدماتی همچون فلش رایگان، ارسال پستی رایگان، استفاده از اعتبار هدیه یا تخفیف جشنواره و خرید اقساطی را نخواهید داشت.
  3. شما از تخفیف کمینه استفاده خواهید کرد به این معنا که اگر 5 نفر باشید از تخفیف چهار نفره و اگر 3 نفر باشید، از تخفیف دو نفره استفاده خواهید کرد.
  4. در تخفیف خرید گروهی پس از پرداخت تمامی اعضا، ارسال محصولات آغاز خواهد شد و در صورت عدم تکمیل گروه شما دو راه خواهید داشت، یا به یک گروه پایین تر تخفیفی تنزل کنید و شهریه جدید را بصورت سرشکن شده مجددا پرداخت کنید و یا همه اعضای گروه هزینه خود را پس بگیرند که در حالت دوم 98% مبلغ پرداختی شما عودت داده خواهد شد.
  5. فقط تا 10 روز پس از بسته شدن خرید، شما می توانید اعضایی به گروه خود اضافه کنید و پس از آن امکان اضافه کردن عضو جدید را نخواهید داشت.
  6. هر گروه می بایست یک سرپرست مشخص کند و در طی فرآیند تکمیل خرید گروهی تنها سبزسازه به همان سرگروه پاسخ خواهد داد اما پس از پایان خرید گروهی ، پشتیبانی و پاسخگویی به همه اعضای گروه وجود خواهد داشت.

درخواست خرید گروهی

 درخواست خرید گروهی می توانید با تلگرام سبزسازه @sabzsupport در ارتباط باشید و یا از طریق 05632434440 با ما تماس بگیرید.

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link