خرید گروهی تا 50% تخفیف

اگر شما با دوستان واقعیتان و یا اعضای یک گروه مجازی قصد شرکت در دوره های سبزسازه را دارید، برای حمایت از همبستگی شما در تهیه قانونی دوره های آموزشی و عدم استفاده از محصولات کپی شده، ما نیز تلاش کرده ایم تا آموزشها را با شهریه های کمتری برای شما ارائه دهیم.

تعداد افراد گروه

تخفیف به ازای یک محصول
225
435
650

 

اما بیان چند نکته ضروری است:

  1. خرید های گروهی بالاتر از 6 نفر نیز شامل همان تخفیف 50% خواهد شد.
  2. در هنگام استفاده از تخفیف گروهی شما امکان دریافت خدماتی همچون فلش رایگان، ارسال پستی رایگان، استفاده از اعتبار هدیه یا تخفیف جشنواره و خرید اقساطی را نخواهید داشت.
  3. شما از تخفیف کمینه استفاده خواهید کرد به این معنا که اگر 5 نفر باشید از تخفیف چهار نفره و اگر 3 نفر باشید، از تخفیف دو نفره استفاده خواهید کرد.
  4. در تخفیف خرید گروهی پس از پرداخت تمامی اعضا، ارسال محصولات آغاز خواهد شد و در صورت عدم تکمیل گروه شما دو راه خواهید داشت، یا به یک گروه پایین تر تخفیفی تنزل کنید و شهریه جدید را بصورت سرشکن شده مجددا پرداخت کنید و یا همه اعضای گروه هزینه خود را پس بگیرند که در حالت دوم 98% مبلغ پرداختی شما عودت داده خواهد شد.
  5. فقط تا 10 روز پس از بسته شدن خرید، شما می توانید اعضایی به گروه خود اضافه کنید و پس از آن امکان اضافه کردن عضو جدید را نخواهید داشت.
  6. هر گروه می بایست یک سرپرست مشخص کند و در طی فرآیند تکمیل خرید گروهی تنها سبزسازه به همان سرگروه پاسخ خواهد داد اما پس از پایان خرید گروهی ، پشتیبانی و پاسخگویی به همه اعضای گروه وجود خواهد داشت.

درخواست خرید گروهی

 درخواست خرید گروهی می توانید با تلگرام سبزسازه @sabzsupport در ارتباط باشید و یا از طریق 05632434440 با ما تماس بگیرید.

؟

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link

افزایش درآمد طراحی سازه
63 دقیقه ویدئو رایگان دکتر سالار منیعی

یاد بگیرید پیش از رسیدن به سال 99 چه مهارتهایی را بصورت تخصصی بیاموزید تا جزو 10% موفق طراحان سازه باشید.
همین الان دریافت می کنم.
با بستن این صفحه دیگر این پیشنهاد را هیچ وقت نخواهید دید.
close-link