صفحه اصلی  »  ویدئوهای رایگان  »  نظام مهندسی  »  آزمون محاسبات  »  تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – خرداد و آبان ۹۳

تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – خرداد و آبان ۹۳

بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات ۹۳

خوشحالیم که از ویدئوی تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – آذر ۹۲ استقبال شد.
امروزه قبولی در آزمون محاسبات نظام مهندسی به یک چالش بزرگ برای مهندسین عمران تبدیل شده است. به طوری که اکثر افرادی که در این آزمون شرکت می کنند، متاسفانه با شکست مواجه می شوند. از آنجا که مبحث دهم برای اکثر مهندسین به یک غول بزرگ مبدل شده، تصمیم گرفتیم ویدئو های رایگانی را تولید کنیم که به شما قول می دهیم اگر روی نکات این ویدئو ها متمرکز شوید، حتما در آزمون محاسبات پذیرفته می شوید. در این فیلم آموزشی ۱۱ دقیقه ای نیز، ما به بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۳ پرداخته ایم.
اگر شما سوالات سال های گذشته را مورد بررسی قرار داده باشید، متوجه می شوید که نکات مربوط به این سوالات هر سال تکرار می شوند. به عبارتی با بررسی دقیق تر ما متوجه شدیم در هر آزمون چندین نکته ثابت وجود دارد که هر ساله این نکات مطرح می شوند، البته هر سال در قالبی متفاوت!
از همین رو ما تصمیم گرفتیم تا این نکات را با استفاده از سوالات آزمون محاسبات نظام مهندسی سال های گذشته مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم. در ویدئوی آموزشی مربوط به هر سال ما تنها ۲ الی ۳ نکته را مورد بررسی و تحلیل قرار داده ایم. بنابرین توجه داشته باشید برای اطلاع از تمامی نکات و  یادگیری آن ها، بایستی ویدئوی تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی تمامی سال ها را مشاهده کنید.

در این ویدئو ۱۱ دقیقه ای که مربوط به بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۳ می باشد چه خواهیم آموخت؟

سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات ۹۳

خرداد ۹۳:

  1. بررسی نحوه محاسبه ضریب اصلاح کمانش پیچشی جانبی تیرها (Cb) : در سوالی که مربوط به این سال است، با بررسی یک تیر دو سر ساده که در وسط تکیه گاه دارای مهار جانبی است، مروری بر محاسبه ضریب اصلاح کمانش پیچشی جانبی خواهیم داشت.

آبان ۹۳:

  1.  بررسی نحوه محاسبه مقاومت خمشی اسمی تیر ها : در این سوال با نکات مربوط به محاسبه مقاومت خمشی اسمی در حالتی که تیر دارای کمانش پیچشی جانبی غیر الاستیک است، آشنا می شویم.
  2. بررسی نحوه محاسبه اساس مقطع پلاستیک (z) : در سوالی که بررسی می کنیم متوجه می شوید که یکی از مواردی که احتمال دارد طراح از آن سوال مطرح کند، محاسبه اساس مقطع پلاستیک با استفاده از رابطه مربوط به مقاومت خمشی اسمی می باشد.

اگر از این فیلم آموزشی کوتاه که مربوط به بررسی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات ۹۳ بود، خوشتان آمد، آن را به اشتراک بگذارید.

مقالات مشابه
ارسال نظرات

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link