صفحه اصلی  »  ویدئوهای رایگان  »  نظام مهندسی  »  آزمون محاسبات  »  تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – مرداد ۹۴

تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – مرداد ۹۴

بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۴

سلام. خیلی خوشحالیم که از فیلم آموزشی رایگان تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – خرداد و آبان ۹۳ استقبال زیادی شد. باید تشکر کنیم از عزیزانی که مارو دنبال می کنند.در این آموزش قصد داریم به بررسی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات ۹۴ بپردازیم. پس با ما همراه باشید.

اگر ویدئوهای قبلی را دیده باشید حتما از محتوای این ویدئو ها اطلاع دارید. اما در اینجا قصد دارم دوباره توضیحاتی را ارائه بدهم برای کسانی که ویدئوهای قبلی ما را مشاهده نکرده اند.
همانطور که می دانید تعداد مهندسین عمران در کشور رو به افزایش می باشد. بنابرین در این بین نیاز هست که تمایزی بین مهندسین برجسته و سایر مهندسین ایجاد کرد. یکی از این تمایز ها قبول شدن در آزمون نظام مهندسی و داشتن مدرک معتبر از این سازمان هست.
خوشبختانه یا متاسفانه، قبولی در این آزمون به راحتی گذشته نیست و تنها تعداد بسیار کمی از مهندسین می توانند در این آزمون پذیرفته شوند. از همین رو ما ویدئوهای رایگانی را تولید کرده ایم که شما با مشاهده آن ها با ۱۰ نکته یا بند مهم آیین نامه آشنا می شوید که به احتمال زیاد (شاید ۸۰ درصد) در آزمون پیش رو از این نکات و بند ها سوال خواهیم داشت. پس لطفا بر روی این ۱۰ نکته و به ویژه  ۳ نکته ای که در ویدئوی آموزشی بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۴ مطرح می کنیم، تمرکز کافی داشته باشید.

روند بررسی نکات به این ترتیب است که ما سوالات مهم هر آزمون را استخراح کرده ایم و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار می دهیم. دقت کنید که در این فیلم های آموزشی رایگان ما تنها به حل سوالات نمیپردازیم.

در این ویدئو ۱۶ دقیقه ای که مربوط به بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۴ “ می باشد چه خواهیم آموخت؟

مهم ترین سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات مرداد ۹۴

  1. بررسی نحوه محاسبه لنگر پلاستیک: در این سوال با نحوه محاسبه اساس مقطع پلاستیک یک مقطع نا متقارن آشنا خواهید شد. این سوال دارای نکته بسیار مهمی می باشد که در صورت در نظر نگرفتن آن پاسخ سوال متفاوت خواهد بود.
  2. بررسی حداکثر فاصله مجاز سخت کننده های عرضی: در سوالی که بررسی می کنیم متوجه می شوید که ممکن است برای حل یک مساله بایستی به چندین بند آیین نامه توجه داشته باشید. این سوال را از دست ندهید!
  3. محاسبه ضخامت بال ستون با توجه به سخت کننده عرضی: در این مسئله شما یاد میگیرید که چطور یک سوال با صورت نامفهوم و پیچیده را تنها با کنترل یک ضابطه حل کنید.

اگر این فیلم آموزشی کوتاه که مربوط به بررسی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات ۹۴ بودبرایتان مفید واقع شد، آن را به اشتراک بگذارید.

مقالات مشابه
ارسال نظرات

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link