صفحه اصلی  »  ویدئوهای رایگان  »  نظام مهندسی  »  آزمون محاسبات  »  آزمون محاسبات بهمن 94: دانلود رایگان فیلم آموزشی پاسخنامه سوالات و بندهای مهم مبحث دهم

آزمون محاسبات بهمن 94: دانلود رایگان فیلم آموزشی پاسخنامه سوالات و بندهای مهم مبحث دهم

خوشحالیم که به فیلم آموزشی رایگان پاسخنامه تشریحی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات بهمن 94 برای مبحث دهم و معرفی کردن مهم ترین بندهای آن علاقه پیدا کرده اید، اگر فیلم بررسی پاسخنامه مهم ترین سوالات آزمون محاسبات شهریور 95 را مشاهده کرده باشید، در آن نحوه تعیین تعداد پیچ ها بر اساس کنترل لغزش بحران، محاسبه مقدار مقاومت برشی طراحی پیچ ها و نحوه محاسبه مقاومت برشی طراحی یک مقطع قوطی شکل کاملا مورد بحث قرار گرفت و نکات ارزشمند آن آزمون نیز جدا شد، پیشنهاد میکنم اگر مشاهده کرده اید حتما فیلم آموزشی رایگان بررسی سوالات آزمون محاسبات ۹۲  را نیز بررسی کنید و نکات مهم آن را یاد بگیرید!

اما چرا بررسی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات بهمن 94 ؟

با بررسی سوالات سال های گذشته متوجه شدیم ۱۰ بند از مبحث دهم دارای بیشترین اهمیت می باشند. بنابرین تصمیم گرفتیم تا این ده بند را با استفاده از سوالات سال های گذشته مورد بررسی قرار دهیم. در حقیقت برای اینکه شما با این ۱۰ نکته آشنا شوید لازم است که دیگر ویدئوهای موجود در وبسایت را نیز مشاهده کنید.

یکی از این فیلم ها، ویدئوی آموزشی رایگان تحلیل و بررسی سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات نظام مهندسی – مرداد ۹۴ می باشد.

قبل از اینکه به مشاهده این ویدئو ها بپردازید به این نکته اشاره کنم که این ۱۰ نکته نکاتی هستند که به احتمال زیاد در آزمونی که در پیش رو داریم تکرار خواهند شد. پس در این روزهای پایانی روی این نکات و بندهایی که به آن ها اشاره کرده ایم تمرکز ویژه ای داشته باشید.

در این ویدئو ۱۵ دقیقه ای که مربوط به بررسی سوالات آزمون محاسبات بهمن 94 “ می باشد چه خواهیم آموخت؟

مهم ترین سوالات مبحث دهم آزمون محاسبات بهمن 94

بررسی مقاومت برشی طراحی

بررسی مقاومت کششی طراحی

اگر این فیلم آموزشی کوتاه که مربوط به بررسی مهم ترین سوالات آزمون محاسبات بهمن 94 بود برایتان مفید واقع شد، آن را به اشتراک بگذارید.

مقالات مشابه
ارسال نظرات
نظرات کاربران
  1. سوشا

    سلام ممنون از این فیلم اموزشی رایگان

    پاسخ دهید

فقط کافیست ایمیلتان را وارد کنید

در کمتر از 5 ثانیه اطلاعاتتان را وارد کنید و 3 ایبوک طراحی سازه بتنی در ایتبس را به همراه هدیه ویژه آن در ایمیلتان دریافت کنید
برایم ایمیل شود
نگران نباشید ایمیل های مزاحم نمی فرستیم
close-link