صفحه اصلی  »  گفتگو های تخصصی  »  سبزگپ هجدهم؛ استخدام مهندس عمران با تجربه در سبزسازه

سبزگپ هجدهم؛ استخدام مهندس عمران با تجربه در سبزسازه

قطعا شما هم به استخدام مهندسین عمران با جایگاه اجتماعی و درآمد بالا توجه کرده اید اما آیا تنها دلیل استخدام مهندس عمران تخصص در مهندسی عمران است؟ با صراحت باید بگویم خیر، علاوه بر تخصص، شناخته شدن و اعتبار در جامعه مهندسی هم خیلی مهم است.

تدریس یکی از بهترین راه های ایجاد اعتبار است. شناخته شدن توسط افراد سرشناس صنعت، سازمان ها و مهندسینی که از آموزش این افراد استفاده می کنند، فرصتی بسیار ارزشمند برای کسب اعتبار و مرجعیت در بین متخخصین و جذب پروژه های بزرگ است.

در این گفتگو با مهندس کاویان‌پور، مدیر آموزشی گروه صنعتی سبزسازه، در رابطه با استخدام مهندس عمران با تجربه به عنوان مدرس در سبزسازه صحبت کردیم. البته اگر دوست دارید به عنوان نویسنده  کار کنید حتما سبزگپ 17 را مشاهده کنید.

 

 

دانلود ویدئو استخدام مهندس عمران با تجربه در سبزسازه

 

به چه سوالاتی در این ویدئو پاسخ داده شده است؟

 1. همکاری با سبزسازه در حوزه تدریس چه مزایایی برای متخصصین دارد؟
 2. جایگاه آموزش کاربردی در صنعت عمران و وضعیت بازار کار تدریس در این حوزه چگونه است؟
 3. شرایط و استاندارد های مورد نیاز مدرسین برای همکاری با مجموعه سبزسازه چیست؟
 4. شرایط و نحوه ارسال درخواست همکاری برای مدرسین علاقه مند به تدریس در گروه صنعتی سبزسازه چگونه است؟

 

سبزسازه، راهی برای شناخته شدن در صنعت عمران

در طول سال های گذشته به دلیل کیفیت بالای آموزش و مهارت برخی از اساتید سبزسازه، بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگ مثل وزارت راه و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی، سازمان جهاد دانشگاهی و خیلی ادارات و موسسات دیگر خواستار برگزاری این دوره ها در سازمان خود شدند و همچنین از تجربه و مهارت اساتید برای مشاوره و اجرای پروژه های خود بهره بردند. این باعث افزایش درآمد و اعتبار این عزیزان در جامعه مهندسی و مایه افتخار ما گردیده است. حتی از کشورهای همسایه مانند عراق، ترکیه و عمان هم تعداد زیادی درخواست برای تدریس، مشاوره و اجرای پروژه ها به سبزسازه پیشنهاد شده که تعداد این پیشنهادها رو به افزایش است.

از نظر بحث مالی، درحال حاضر ما برای همکاری در حوزه تدریس شرایطی را در نظر گرفته ایم که در واقع بالاتر از سطح پرداختی نسبت به عرف تدریس در بازار است.

همچنین ما معرفی مدرس به جامعه مهندسی را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد و این رسالت سبزسازه است که کسانی را به جامعه مهندسی معرفی کند که لیاقت بودن در آن جایگاه به عنوان متخصص ترین فرد را دارند. دلیل این امر هم این است که فردی که واقعا کیفیت کار بالایی در تدریس و کار اجرایی دارد،‌ فرصت برندسازی و مارکتینگ برای خود و مهارت خود را ندارد ولی ما با تیم های مارکتینگ و تبلیغات پیشرفته ای که داریم این افراد را با سرعت زیاد در جامعه مهندسی معرفی می کنیم. به عنوان نمونه ویدئو زیر از دکتر منیعی را بیش از 1630 نفر دیده اند.

 

 

به طور خلاصه همکاری با سبزسازه برای مدرسین مزایای زیر را به همراه دارد:

 • دریافت حق الزحمه به صورت بالاتر از عرف بازار
 • برندیگ و جایگاه سازی مدرس دربین خبرگان و بزرگان صنعت عمران
 • جذب پروژه های بزرگ داخل و خارج از کشور
 • لینک سازی مدرسین با ارگان های وابسته در حوزه عمران مثل نظام مهندسی و وزارت خانه ها.

نیاز امروز بازار کار، آموزش کاربردی و مهارتی است.

به طور کلی هدف مهندسین عمران از آموزش دو چیز است:

 1. انجام کار فعلی با کیفیت بیشتر
 2. کسب یک مهارت جدید برای یافتن شغل و کسب درآمد.

لازمه این امر یادگیری یک مهارت بصورت کاملا کاربردی و منطبق بر نیاز های بازار کار است و این امر جز با تدریس فردی که علاوه بر داشتن مهارت بالا در تدریس، بصورت کاربردی درحال استفاده از علم خود در بازار کار باشد، میسر نخواهد بود.

یکی از اصول آموزشی سبزسازه همیشه این است که محتوایی کاربردی در اختیار جامعه مهندسی قرار می دهد و این یک امتیاز مثبت است که یک مهندس علاوه بر کار در زمینه تخصصی خود بصورت حرفه ای، مشغول تدریس در همان حوزه و انتقال تجربیات خود باشد. ما در سبزسازه مفتخریم که با تنها با چنین مدرسینی مشغول به همکاری هستیم.

سبزسازه به عنوان بزرگترین منبع زنده آموزش عمران با بیش از 100.000 مخاطب، بهترین فرصت برای کسب این جایگاه در جامعه مهندسی عمران برای متخصصین است.

 

استانداردهای جذب مدرسین در سبزسازه

ما در سبزسازه یک استاندارد برای استخدام مهندس عمران به عنوان مدرس داریم که طبق آن بعد از ثبت اطلاعات، افراد واجد شرایط اولیه، طی مراحل مختلف مصاحبه حضوری، تلفنی و ویدئویی قرارگرفته و میزان توانمندی آنها در مراحل مختلف با تکنیک های متفاوتی سنجیده می شود. در نهایت آن دسته از متخصصینی که دارای شرایط قابل قبول از نظر سبزسازه باشند، برای تدریس دعوت به همکاری خواهند شد.حداقل شرایط برای جذب مدرس به شرح زیر است:

 • داشتن توان علمی بالا و اطلاعات کاملا به روز در حوزه تخصصی خود
 • داشتن سابقه کاری زیاد در همان زمینه تخصصی گفته شده برای تدریس
 • داشتن فن بیان مناسب

مدرسینی که علاقه مند به تدریس و همکاری با مجموعه سبزسازه باشند درصورت داشتن توانمندی های گفته شده میتوانند درخواست خود را مبنی بر همکاری به عنوان مدرس از طریق لینکی که در قسمت بعد معرفی شده است برای ما ارسال نمایند.

 

راه های استخدام مهندس عمران در تهران

نحوه ثبت درخواست تدریس در سبزسازه

سبزسازه برای متخصصینی که علاقه مند به همکاری باشند، به صورت دائمی این امکان را فراهم کرده است که این عزیزان بتوانند درخواست خود را برای همکاری با ما ارسال نمایند. به همین منظور متخصصین و مدرسین گرامی می توانند با کلیک کردن روی عکس زیر به ثبت اطلاعات خود به عنوان مدرس و یا معرفی مدرس توانمند مد نظر خود، به عنوان مدرسی که دوست دارند از تخصص و مهارت او استفاده کنند، همین الان اقدام نمایند.

 

استخدام مهندس عمران امروز

 

بطور کلی در هر زمینه ای که امکان فعالیت و کسب درآمد توسط مهندسین بعد از یادگیری آن مهارت وجود داشته باشد، پذیرای مدرسین عزیز هستیم،

بطور مثال متخصصین در زمینه های زیر می توانند اطلاعات خود را برای ما ارسال کنند:

 

 

خرید لينک هاي دانلود

با عضویت بدون وارد کردن اطلاعات رایگان دریافت کنید.

دانلود و ذخیره فقط همین آموزش ( + عضو شوید و یا وارد شوید !)

دانلود سریع و بدون نیاز به عضویت و رایگان

تولید کنندگان آموزش
با ارسال اولین دیدگاه، به بهبود این محتوا کمک کنید.
؟ شهرزاد صادقی | مشاور شما :

پاسخ سوالات متداول غیر علمی خود را با کلیک روی علامت سوال بدون اتلاف زمان پیدا کنید.