تحلیل و درون یابی سوالات آزمون محاسبات آذر ۹۲

همانطور که می دانید بخشی از سوالات آزمون محاسبات هر ساله از سوالات سالهای قبل انتخاب می شود و تنها بخشی از بندهای آیین نامه برای طراحان سوال اهمیت دارد، در سلسله آموزش های ویدئویی رایگان بررسی سوالات آزمون محاسبات نظام مهندسی ، به بررسی و تحلیل سوالات سالهای مختلف خواهیم پرداخت و به شما کمک خواهیم کرد که مهم ترین سوالات سالهای مختلف را به راحتی درون یابی کنید و سوالات را درست حل کنید.

سوالات بتنی آزمون محاسبات آذر ۹۲

  1. در ویدئوی زیر به حل سوال آزمون محاسبات آذر ۹۲ برای موضوع مبحث نهم خواهیم پرداخت و به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین و مهم ترین بندهای آیین نامه در بخش بتن این سال را درون یابی کنید و بتوانید سوالات امسال را حدس بزنید.
  2. در این ویدئو سوالی درباره فاصله تنگ ها تا ناحیه بحرانی یک مقطع مستطیلی ستون بحث شده است ، ما در این فیلم از سوالات آزمون محاسبات آذر ۹۲ مهم ترین بخش های سوال را مشخص می کنیم و بندهای مهم آن را بیرون خواهیم کشید و سپس به پیش بینی اشکال دیگر طرح این سوال خواهیم پرداخت و بندهای مرتبط به آن را بیان خواهیم نمود.
  3. در سوال دیگری به حداکثر فاصله تنگهای ویژه در ستونی با شکل پذیری زیاد را بررسی خواهیم نمود و به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید مهم ترین بخش های این سوال ، دام ها و پیش بینی سوالات امسال را بدست آورید.

در سوال آخر نیز از سوالات مهم آزمون محاسبات آذر ۹۲ سعی خواهیم کرد حداکثر فاصله لازم تنگ ها برای ستون در نواحی بحرانی را در صورت تغییر شرایط اجرا بررسی کنیم .

حتما سوالاتتان و پیشنهادات و نظراتتان را در زیر همین صفحه برایمان بنویسید تا با دید بهتری به سراغ سوالات سالهای بعد برویم و با به اشتراک گذاری این فیلم آموزشی به ما و دوستانتان کمک کنید تا بتوانند در آزمون محاسبات امسال به راحتی موفق شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *