آزمون محاسبات نظام مهندسی آذر 92 : آموزش رایگان پاسخ به مهم ترین سوالات فولاد

همانطور که بررسی کردید در فیلم  تحلیل و درون یابی سوالات آزمون محاسبات خرداد 93  نکاتی مهمی درباره فاصله آزاد میلگردها و قطر هسته بتنی و بندهای مهمی از مبحث نهم در آزمون محاسبات صحبت شد، در این ویدئو قصد داریم به بندهای مهمی از ضوابط لاغری در در سازه های فولادی بپردازیم، مسائلی که حتی در فیلم پاسخ به مهم ترین سوالات آزمون محاسبات شهریور 95 نیز به آن پرداخته نشده است! اگر این ویدئوها را مشاهده نکرده اید، می توانید در صفحه ویدئوی اموزشی رایگان نظام مهندسی سبزسازه آن ها را به راحتی پیدا کنید!

معلوم نیست این بار مقررات ملی ساختمان برای آزمون پیش رو چه برنامه ای برای شرکت کنندگان در آزمون محاسبات خواهد داشت!

هر مهندس دقیقی می داند که سوالات آزمون محاسبات نظام مهندسی از مهم ترین بندهای مبحث دهم طرح می شود و چون اهمیت برخی بندها بیشتر است امکان تکرار سوالات آنها در آزمون های بعدی نیز وجود دارد. در این مجموعه فیلم های آموزشی رایگان، قصد داریم مهم ترین بندهای مبحث دهم را در قالب سوالات آزمون محاسبات، تحلیل و بررسی کنیم.

هدف ما صرفا ارائه ی راه حل سوال نیست، چون پاسخ سوالات آزمون محاسبات در همه وبسایت ها به صورت رایگان وجود دارد بلکه ما قصد داریم سوالات را از زوایای مختلف بررسی کرده و کلیه احتمالات ممکن را از نظر بگذرانیم تا شما مهندس عزیز، دید وسیعی برای حل سوالات پیدا کنید. در این قسمت مهم ترین سوالات آزمون محاسبات آذر 92 را با هم به طور موشکافانه بررسی می کنیم.

نکات اصلی فیلم سوالات فولاد آزمون محاسبات 92

  1. در سوال اول نگاه ویژه ای به کنترل ضابطه لاغری برای انواع مهاربندها داریم؛ همچنین برای درک بهتر این مفهوم، دو حالت کمانش داخل صفحه و خارج از صفحه ی مهاربند را به طور دقیق بررسی می کنیم. ضمن این بررسی، ضریب طول های موثر مختف برای مهاربند نیز ارائه می گردد تا نه تنها این سوال بلکه هر سوال دیگری در این زمنیه را به راحتی و در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.
  2. در سوال دوم  بررسی آزمون محاسبات آذر 92، نیز رابطه ی مهم برش در چشمه ی اتصال را بررسی می کنیم. از کلیه موارد مربوط به چشمه اتصال، این بند از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد به گونه ای که تا کنون کلیه ی تست های چشمه اتصال، بر این مبحث تاکید داشته است. در تحلیل این سوال در نظر داریم کلیه حالت هایی که امکان دارد رابطه برش در چشمه اتصال به رابطه ای کوتاه تر تبدیل شود را بررسی کنیم. همچنین کلیه پارامترهای مورد نیاز برای حل سوال به طور مفهومی تشریح می شوند.

 

حتما سوالات، انتقادات، پیشنهادات و نظراتتان را در زیر همین صفحه در رابطه با ویدیوی تحلیل آزمون محاسبات آذر 92 بنویسید تا در آموزش های بعدی از آن استفاده کنیم، همچنین با به اشتراک گذاری این فیلم آموزشی به دوستانتان کمک کنید تا بتوانند در آزمون محاسبات امسال به راحتی موفق شوند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *